Нашли в капусте• сегодня в 16:22

Я думала в Германии больше пособия. А Борисфенка пишет что всего 800 евро

Кумедна• сегодня в 16:26
563€ на одного одинокого взрослого, если в браке то 500€, на ребенка в зависимости от возраста + оплата квартиры + мед страховка, мало?

Ашолюдискажуть• сегодня в 16:26
А что это мало? У меня дочка кумы, живет бесплатно в доме, на 4 получает пособие и плюс им выдают еду. 3200 в месяц (160000 грн) охренеть.
Швидка Настя• сегодня в 16:26
Я теж думала мінімум 500євро на одного
Але там якщо пройшов курси ,то виганяють на роботу і зменшують виплати
Бензопирен• сегодня в 16:26
На одного взрослого 560, если пара то по 506, на ребёнка от возраста
мегамоСГ• сегодня в 16:27
У вас із зарплати після оплати оренди, комунальних, всіх медичних витрат залишається скільки?
МамОмужа• сегодня в 16:27
Мама + дитина 950 євро. Житло, комуналка оплачено.
Ясно, що всі туди пруть на халяву.
Борисфенка• сегодня в 16:27
У 2026 році розмір допомоги біженцям у Німеччині становить 563 євро на місяць для самотньої дорослої людини, проте суми та правила залежать від дати приїзду та реформ соціальної сфери.

http://www.eurofest.org.ua
Основні розміри виплат
Самотній дорослий: 563 євро щомісяця (за стандартом колишнього Bürgergeld / переформатованого Grundsicherung).
Члени родини / подружжя: по 506 євро на кожного дорослого.
Діти залежно від віку: від 357 до 471 євро (наприклад, підлітки 14–17 років отримують 471 євро, діти до 5 років — 357 євро).
Допомога на дитину (Kindergeld): додатково 259 євро на кожну дитину.
МамОмужа• сегодня в 16:27
Ответ дляШвидка Настя
Я теж думала мінімум 500євро на одного
Ви так класно написали: виганяють на роботу. Ізвєргі
Кумедна• сегодня в 16:28
Ответ дляШвидка Настя
Я теж думала мінімум 500євро на одного
Вы правильно думали, 500€ на одного взрослого в браке и 563€ на одного взрослого одиночку. На детей в зависимости от возраста, я получаю на 5тилетку 357€ + сверху оплату квартиры и мед страховку

Швидка Настя• сегодня в 16:30
Ответ дляКумедна
А якщо закінчив курси,то вимагають шукати роботу ?
Кумедна• сегодня в 16:30
Ответ дляШвидка Настя
Представляете?)))) да)))
Love_Love_Love_• сегодня в 16:30
Якщо чесно, я так і не розумію як на них жити якщо з них ще вираховують гроші за комунальні, якусь там сумму оренди, телефони і тд.
Миссис Буркул• сегодня в 16:30
Ответ дляШвидка Настя
Да, большинство уже по 3 года в активном поиске работы
автор Нашли в капусте • сегодня в 16:31
Ответ дляАшолюдискажуть
она пишет 800 на двоих
Борисфенка• сегодня в 16:31
У перший рік отримання цивільної допомоги фактично понесені витрати на квартиру (оренду) або приватний будинок (допомога на забезпечення житлом) покриваються в повному обсязі. Це дає вам змогу повністю зосередитися на пошуку роботи або підготовці до працевлаштування (наприклад, підвищенні кваліфікації). Якщо ви продовжуєте отримувати допомогу протягом тривалішого періоду, ваші витрати покриваються лише в розумних межах.

Витрати на опалення від самого початку покриваються лише в розумних межах. Тому дуже важливо завжди економно споживати енергію. Розумний обсяг витрат на опалення визначають муніципалітети.
Love_Love_Love_• сегодня в 16:31
Ответ дляМамОмужа
Ну давайте будемо чесними, знайти там нормальну роботу майже неможливо, ви б хотіли мити посуд чи перебирати яблука без перспективи?
Кумедна• сегодня в 16:31
Ответ дляLove_Love_Love_
Коммуналка сверху, аренда квартиры сверху. Стоимость телефона то за свои.
Миссис Буркул• сегодня в 16:32
Ответ дляНашли в капусте
она пишет 800 на двоих
+ 259 отдельно еще платят на ребенка из другого ведомства.
Лора-b83f• сегодня в 16:32
Ответ дляАшолюдискажуть
Врет ваша дочка кумы как сивый мерин. 🤣

автор Нашли в капусте • сегодня в 16:32
Ответ дляБорисфенка

http://www.eurofest.org.ua
Основні розміри виплат
почему тогда всего 800?
Love_Love_Love_• сегодня в 16:32
Ответ дляКумедна
Ок, а інтернет, страхування? Ну ща 500 євро нереально вижити, якщо ще на 800 з дитиною, наприклад, підлітком, хз як жити
Кумедна• сегодня в 16:32
Ответ дляНашли в капусте
она пишет 800 на двоих
Ей сделали перерасчет и очень справедливый. Переплату по итогу года удержали. Все логично. После удержанной переплаты пособия будут приходить в полном объеме. В Германии на пособиях сложно бедствовать.
автор Нашли в капусте • сегодня в 16:34
Ответ дляКумедна
правильно 800/2 - то есть всего 400 осталось на месяц на двоих
Борисфенка• сегодня в 16:34
Ответ дляКумедна
Зазвичай допомога виплачується грошовими коштами. Однак можуть надаватися і ваучери (наприклад, на придбання продуктів харчування, одягу, засобів гігієни й оренди житла). Крім того, як одержувач цивільної допомоги ви будете застраховані за програмою обов’язкового медичного страхування. Також може розглядатися питання про надання одноразової допомоги (наприклад, на початкове меблювання квартири). Крім того, для дітей та молоді за певних обставин може надаватися допомога на освіту й участь у суспільному житті (наприклад, позакласне репетиторство або уроки музики).
Лора-b83f• сегодня в 16:35
Ответ дляМамОмужа
Ясно, що всі туди пруть на халяву.
Коммуналка не вся оплачивается. Электричество и интернет платить нужно самим. Вот из этих 950 ти. А это в Германии недешёвое удовольствие. В среднем электричество 30 центов киловатт.
Лора-b83f• сегодня в 16:36
Ответ дляМиссис Буркул
Нет
Борисфенка• сегодня в 16:37
Ответ дляЛора-b83f
Я плачу за електроенергію 70 євро, за Інтернет 42 євро, за мобільний 24 євро, за фітнес-клуб 15 євро, проїзний 63 євро.
Десь 200 євро на місяць обов´язкових платежів з нашого пособія.
Khmelnichanka• сегодня в 16:39
Ответ дляБорисфенка

http://www.eurofest.org.ua
Основні розміри виплат
Допомога на дитину - не окремо :).
Точніше, окремо в тому сенсі, що приходить в інші числа і з іншої організації, але якщо дитина отримує допомогу від ДЦ, тоді кіндергельд входить до загальної суми (і разом ДЦ і ФК заплатять тих же 471 євро, до прикладу).
А якщо батьки працюють і не отримують повної соцдопомоги, тоді на дітей отримують 259 євро кіндергельду додатково.
Борисфенка• сегодня в 16:39
Ответ дляЛора-b83f
Нет
Да. Всім дітям в Німеччині платять 259 від Фамілієнкасси.
Але не окремо, а в ті 359 для дитини включно. Тобто окремо Джоб-центр доплачує за підлітка 110 євро чи 150.
Кумедна• сегодня в 16:39
Ответ дляLove_Love_Love_
Да, действительно тяжело и не только неквалифицированную нормальную работу тяжело найти но и квалифицированную тоже. Мой муж искал 11 месяцев работу. Но все возможно, можно учиться, можно выбирать «правильное» направление в учебе, своей квалификации, повышать ее или полностью учиться с ноля. Выстроить грамотно такое обучение сложно. Потому что в своем повальном большинстве у нас приехали «торгаши», «менеджеры» с высшим образованием и зачастую с хорошими дипломами с которыми они не связали свою жизнь, а были продажниками. Продажнику в Германии ловить нечего. Хорошие шансы даже у тех кому 50 лет это диплом и неплохой опыт работы по диплому как минимум хотя бы последние лет 10. А у наших у большинства дипломы юристов и бухгалтеров социологов, математиков, учителей, которые никогда по ним и не работали. Вот этой категории людей сложнее всего.
У кого диплом и опыт по диплому хотя бы последние лет 10 подтверждены трудовой, хорошие шансы, хоть и тоже сложно. Но шансы есть и смотрят на таких совсем по другому (из собственного опыта).