Бешене сарі• вчера в 21:04
Дала гроші хлопцю, а він не повернув
Хлопець, з яким ми зустрічаємось «на відстані» вже 5 місяців, попросив кинути йому 1000 грн. Потім просто подякував. Тобто я так розумію повертати не збирається.
А моя проблема в тому, що я не вмію говорити прямо про те, що не подобається. Мені легше робити вигляд, що я образилась і нехай шукає причину сам (хоча мені здається все очевидно).
Він не розуміє, чому я без настрою. А я не розумію як вирішити цю ситуацію. Взагалі не звикла давати гроші чоловікам. І ніби не велика сума, але якось дивно це все.
Видна міленіалка• вчера в 21:08
Тю, попросіть кинуть тепер вам, та ще й 2000, тут він або кине, або зникне
Бешене сарі
• вчера в 21:08
Ответ дляДруг бобер
та я подумала, що хто я така, аби не допомогти.. 🤦🏼♀️😁
Бешене сарі
• вчера в 21:09
Ответ дляВидна міленіалка
це так низько для мене, просити гроші в чоловіка( моя гордість мене погубить
Свідок Перемоги• вчера в 21:09
Ответ дляБешене сарі
А хто Ви? Він так з усіх своїх наречених на відстані позбирав і працювати не треба
Видна міленіалка• вчера в 21:09
Ответ дляБешене сарі
Тоиви ж мвоє забираєте, а не просите
Я шалунья• вчера в 21:09
Ответ дляБешене сарі
Допомогли. Молодець.
Бешене сарі
• вчера в 21:10
Ответ дляВидна міленіалка
Тоиви ж мвоє забираєте, а не просите
Теж правда)
Хлопаю ресницами• вчера в 21:11
Ответ дляБешене сарі
твоя дурость тебя обанкротит
Я така бойова• вчера в 21:11
Ответ дляБешене сарі
Вам недорогой урок попался, всего 1 тыс грн
Работайте над своей ’гордостью’
Бешене сарі
• вчера в 21:11
Ответ дляЯ така бойова
Работайте над своей ’гордостью’
Дякую 😔❤️
Бюст Березуцкого• вчера в 21:11
Ответ дляБешене сарі
Ну вже пора навчитись відстоювати своє - відмовляти відразу або прямо питати, коли повернеш.
Бешене сарі
• вчера в 21:12
Ответ дляБюст Березуцкого
Маєте рацію
Просто ніби й не шкода для нього цих грошей, а з іншої сторони в моїй голові чоловік має давати гроші жінці)
Бешене сарі
• вчера в 21:13
Ответ дляПапина дочка
Что значит встречаемся на расстоянии?
Бачимось часто, але живемо в різних містах
Я така бойова• вчера в 21:14
Ответ дляБешене сарі
Маєте рацію
А он откуда это знает?
Будьте умнее и хитрее. Стоите в магазине, звоните и говорите, что на продукты не хватает, скинь 1 тыс
Хотя я бы и две попросила - как тест
Свідок Перемоги• вчера в 21:14
Ответ дляБешене сарі
То він Вам за цей час скільки вже скинув?
Бешене сарі
• вчера в 21:14
Ответ дляСвідок Перемоги
0 🥲
Бешене сарі
• вчера в 21:14
Ответ дляСвідок Перемоги
Я ще й в мінусі 😂