Вишнёвая Леди• 2 часа назад
Как запечь курицу так, чтобы она была сочной?
БлинчикБезСметанки• 2 часа назад
При температурі 200-220°, не засушувати при низькій температурі. І в рукав засунути.
Кофеиночка• 2 часа назад
У маринад додайте гірчиці та мінералку. Поменше кислих інгредієнтів. Соєвий соус взагалі не кладу. Запечіть у рукаві, потім відкрийте, щоб підсмажилась. І головне - не пересушити
Налогообложу• 2 часа назад
На солі.
1 кг кам´яної НЕ йодованої солі в глибоке деко, на неї цілу курку грудкою донизу, попередньо вимиту і висушену. І на 180 градусів на 45-60 хв в залежності від розміру тушки.
Всьо.
Женщинас• 2 часа назад
Ответ дляБлинчикБезСметанки
В рукаве не будет того самого запаха вкусного
Бибер-анонимер• 2 часа назад
Покупаю курицу свободного выпаса без антибиотиков всегда мясо сочное
Забагаловка• 2 часа назад
Ответ дляЖенщинас
Буде, якщо поставити у нагріту духовку 220 градусів.