Шаманю второпях• вчера в 23:04
Подруга під впливом нарциса, лікується. Лишатися осторонь?
Жонатий, обіцяв три роки розлучитися, ми не вірили, бачили що дуже підлий, нарцис тиран. Позичав в неї постійно великі суми, вона щира наївна і відкрита душа. Сама лишилась без житла і без чоловіка. Сильно захворіла, він не допоміг. Зараз вилізло, що ще спав з іншою, вона пішла до психіатра, дегь ніч дзвонила до нас подруг, благала не кидати, допомогти. Сказала то кінець, щоб не давали їй до нього навіть підходити, щоб силою тягнули. Пройшло два тижні, він знову об ʼявився. Він винен їй гроші, так і не повертає, тепер вона ще під таблетками, він вішає що все зрощумів і сам лікується. Ми не віримо ї осторонь якось не хочеться, бо людина під впливом і водночас не хочеться ще винною бути потім. Сказала готова і зради і все пробачати, призналася що в шоці з себе. Дівчата, ви б допомогли? Бо стільки з нею пройшла, але бачу, що людина під впливом , ще гроші виманює.
Шаманю второпях
• вчера в 23:35
Ответ дляОливьЕЖечка
Они ей протянули две руки. Что она сделала? Просрала все их усилия, а когда он снова ее обберет вновь к ним пробежит. Если ты спасаешь утопающего, а он гребёт от берега, - отпусти его, а то и сам потонешь.
Отож, ми думали що нарешті все, бо до того марно було доводити, вона чекала що вилізе правда, вилізло. Тепер на таблетках, але далі впустила в хату, далі розказує цей маразм, а нам слухати і вірити, бо вже сам дурний стаєш з тим усім.
ОливьЕЖечка• вчера в 23:36
Ответ дляШаманю второпях
Трьох дітей має
Жесть. То есть оно ще и детей обкрадывает ради этого выродка? А потом такие дуры, молящиеся на штаны, обижаются, что дети либо с ними не общаются, либо презирают...
Кракадэ• вчера в 23:37
Ответ дляОливьЕЖечка
Я б повідомила його дружині і заблокувала подругу. Їй подобається себе руйнувати- то її вибір дорослої людини.
Жены у них обычно вкурсе, еще и поржут вместе над наивной дурочкой.
Шаманю второпях
• вчера в 23:39
Ответ дляОливьЕЖечка
Ну вона каже що просто позичила, він віддасть. Але то вже триває довго, всеодно вперто каже віддасть. А на дітей вона заробляє, ніби більше він не позичав
Шаманю второпях
• вчера в 23:41
Ответ дляКракадэ
Він саме каже що жінка здогажується, тому поблокувала її всюди і ще написала шлюха від його імені. А мені здається, то все гоа одного актора. Він дуже бреше, нам все було очевидно, а вона реагувала бурно, що ми їй правду, а він так не міг вчини
Королева ганделику• вчера в 23:52
План дій:
- хай її гроші буде неможливо позичити, вони десь на зберіганні
- зустріч з дружиною і розмова, щоб бачити ситуацію з іншого боку трикутника ( може стане не приємно все ж?)
- налякати ситуацією, що буде чіплятися до дітей
- не поможе, то хай з ним живе і доходить своєю головою до правди
Королева ганделику• вчера в 23:54
Чому ваша подруга психолог чи психіатр не може допомогти?
В ідеалі розійтися фізично і заблокувати нарциса - подіє через декілька місяців-рік
Шаманю второпях
• вчера в 23:56
Ответ дляКоролева ганделику
У кого 3 дітей? У жінки його чи У вашої подруги?
В подруги
Шаманю второпях
• вчера в 23:59
Ответ дляКоролева ганделику
Вона намагалася, почали лікуватися, пообіцяла що більше не впустить в життя, він пропав, бо вона істерила йому. І тут він зʼявився знову і навішав, що поизнає що з ним щось не так і пішов до психолога.
Шаманю второпях
• сегодня в 00:04
Ответ дляКоролева ганделику
План дій:
Так вона ж нас не чує
Шаманю второпях
• сегодня в 00:05
Ответ дляКоролева ганделику
План дій:
Вона каже я впустила щоб побачити далі дї, не можу без нього жити, він рідний, нікого більше не хочу. Хочу зрозуміти чому я така, чому він мені не гидкий.
Пожмаковна• сегодня в 00:16
Ответ дляОливьЕЖечка
Ну как подруги могут утонуть? Они ж не в зависимости от этого чела.
Шаманю второпях
• сегодня в 00:23
Ответ дляПожмаковна
Ну так, тут скоріше втратити її через нього, чи вона нас. Тяжкл мовчати, коли бачиш таке, але ж крайня потім вийдеш. Я от тільки що написаоа, що такия буду різка, але знатиму що не була осторонь. Бо їй неприємно, що часом я різко на то відповідаю