Два-три тижні і фсьо• 1 час назад

95 потяг Київ-Яремче-Рахів

Хто їздив цим потягом, скажіть, в чому підступ) В цьому потягу для відстеження квитків Київ-Яремче можна обрати купе, дитяче чи жіноче купе. А якщо в ньому ж відстежувати квитки Київ-Рахів, то і плацкарт є. А мене саме плацкарт цікавить Київ-Яремче. Чому так, хто знає?
Якось так і живу• 1 час назад
Спросите в Броварах

Работать надо• 1 час назад
так часто , не продають на короткі дистанції, купляю повний маршрут , сідаю там де треба чи вихожу
мадам Везувий• 1 час назад
Ответ дляЯкось так і живу
Спросите в Броварах
Ви вже запитали? Це аби ляпнуть ?
Жинси на дитину• 53 минуты назад
В последнее время я почти все билеты брала дальше. Например Львов Киев приходилось вбать на 2 станции дальше Киева и т.д. Підступ в тому, чтоб люди могли доехать не только до Яремче )
Смотрите до следующей или через одну. Не обязательно до конечной. Переплата будет не существенная.
автор Два-три тижні і фсьо • 34 минуты назад
Ответ дляЯкось так і живу
Спросите в Броварах
Ви в собі?
автор Два-три тижні і фсьо • 29 минут назад
Ответ дляЖинси на дитину
Я так і хочу, бо,бачу що інших варіантів немає. Мене здивувало, що немає можливості ні відстежити, ні автовикупити саме плацкарт на К-Я. Але ж я все одно зможу вийти в Яремче. Це ж не якість таємні вагони, з яких не вийти раніше Рахова, сподіваюсь ))
автор Два-три тижні і фсьо • 26 минут назад
Ответ дляРаботать надо
Справа не в тому, що не продають на короткі дистанції, а в тому ще немає опції відстежити саме плацкарт. Відстежується ж все, що хочете, начебто, це ж не факт купівлі. Купе можна відстежити, хоча навряд вони на ділянку К-Я надійдуть в продаж. А плацкарт ні. А так то да, я вже і з Одеси до Житомира купувала, хоча мені до Києва, і тепер з Раховим так буде