Вся така шо куди там• 2 часа назад
Іду на друге побачення з хлопцем, з яким не бачу майбутнього
Він нормальний і спілкування зайшло, я йому дуже сподобалась, але відчуваю не те... І не зручно відмовити... Шо робить
Тень льва• 2 часа назад
Если киев и 3-4 размер то я могу пригласить на свидание
Пойдем в итальянский ресторан
Вся така шо куди там
• 2 часа назад
Ответ дляПані з калабані
У вас проблема з самооцінкою, тому ви не можете сказати ні?
А до чого самооцінка?
Танцепесенная• 2 часа назад
А я б не поспішала, буває що першого побачення не торкнуло, а далі все закрутиться)
Неначасі• 2 часа назад
Я так замуж вышла. Околдовал колдун долбанный. Бегите от него, сверкая пятками!
Уходя дверю не хлопать• 2 часа назад
Ответ дляТень льва
Пойдем в итальянский ресторан
Про майбутнє розмовляти?🤣
к.Буланова• 2 часа назад
Сходите пообщаетесь, побалакайте. Культурно проведите время. Если надоест, то домой или с подругами ещё куда то.
Пуки-куки• 2 часа назад
Заміж вас ще ніхто не кликал. Можна просто цікаво провести час, розвіятись, попити, поїсти та і все
Гадаю_По_шнуркам• 2 часа назад
Вы возомнили себя такой принцессой, что ваш отказ очень расстроит его?
Расслабьтесь, вы для него никто, легко заменит другой.
Вся така шо куди там
• 13 минут назад
Ответ дляБорисфенка
Цікава нині молодь. Друга побачення - а вона вже не бачить майбутнього.
Хто сказав, що я молода
Борисфенка• 9 минут назад
Ответ дляВся така шо куди там
Хто сказав, що я молода
А, це хлопець молодий, а вам неміряно років? Тоді таки видніше.