from Ukraine• 1 час назад

Незамужние женщины, это те на которых никто не захотел жениться?

Сейчас начнут писать, что им это просто не нужно, но как-то не верится, что если ее позовут замуж, то она откажется. Вижу даже, как женщины специально беременеют, чтобы хоть так на них мужчина женился, но замуж все хотят.
Луноходик_Ик• 1 час назад
Ответ дляБринзолетта
Соромно? Це так і доводить, що в шлюбі жінка виглядає жахливо
Не вішайте на мене свої комплекси, ок?

Прокачую сідниці• 1 час назад
Ответ дляБринзолетта
Ви згодні чи ви проти? Якщо сарказм, то покажіть своє фото до стосунків, і після 10 років подружнього життя
Ну ваша виборка нерелевантна. Я, наприклад, в шлюбі ну тааак старалась гарно виглядати, що зараз воно мені так триста років впало)) Тому мої фото доказали б зворотній ефект
Луноходик_Ик• 1 час назад
Ответ дляMrs.Sexuality
Не хотят те, кого не берут
Яке убоге мислення
Mrs.Sexuality• 1 час назад
Ответ дляЛуноходик_Ик
Не вішайте на мене свої комплекси, ок?
Удалено администрацией...
Love_Love_Love_• 1 час назад
Ответ дляMrs.Sexuality
Не хотят те, кого не берут
Ви по собі судите чи як? Маса нормальних успішних жінок не хоче заміж, особливо, якщо це 2-3 шлюб
Луноходик_Ик• 1 час назад
Ответ дляMrs.Sexuality
Удалено администрацией...
Та відчепись
Бринзолетта• 1 час назад
Ответ дляЛуноходик_Ик
Не вішайте на мене свої комплекси, ок?
Та раз ви тут починаєте срач, то значить ви настільки щаслива в шлюбі, що хоч плач. Самі лізите в коментарі сратися, де вас щось задіває.
АгатаХристя• 1 час назад
Салага, короче. И подельница с видеоспамом далеко не ушла.
Не отточили еще подружки свои инструменты
Бринзолетта• 1 час назад
Ответ дляПрокачую сідниці
Ну то ваш досвід. Хто ж проти. Більшість інша

АяВсёЗнаю• 1 час назад
Ответ дляMrs.Sexuality
Не хотят те, кого не берут
Да разные причины могут быть. Зачем вы так рубите с плеча? Если уж быть честными: а сколько всего творится в парах за закрытыми дверями их квартир , уууу. Давайте не идеализировать браки пож-ста. Хорошие отношения существуют - но брак это не гарантия классных отношений вообще ни разу
АяВсёЗнаю• 1 час назад
Спасибо зажиточной советчице за клоуна теме. Я присоединилась. 😀 Мое выражение пассивной агрессии автору
Луноходик_Ик• 1 час назад
Ответ дляБринзолетта
Я вас просто запитала, жіночко. Не нервуйте так. Не мати відповіді це нормально)
Прокачую сідниці• 1 час назад
Ответ дляБринзолетта
Немає ніякої такої більшості. В нас була велика компанія, де жінок ніхто в коняк не перетворював, всі класно виглядали. Також можна сказати що то ваш досвід про ’більшість’
АяВсёЗнаю• 1 час назад
Ответ дляАгатаХристя
это в 🎯🎯🎯🎯🎯
это 5️⃣
Бринзолетта• 1 час назад
Ответ дляПрокачую сідниці
Та ви королєвішна, це ми поняли
Луноходик_Ик• 1 час назад
Ответ дляПрокачую сідниці
В нашій компанії всі жінки теж прекрасно виглядають, одна вже бабуся навіть, неймовірна
Бринзолетта• 1 час назад
Ответ дляЛуноходик_Ик
Йдіть цілуйте чоловіка. Бо ганьба на такому форумі сидіти, таким звьоздам
Прокачую сідниці• 1 час назад
Ответ дляЛуноходик_Ик
Клас! А то як напишуть тут жахи. По факту ж у кожного просто свій досвід і оточення
Луноходик_Ик• 1 час назад
Ответ дляБринзолетта
Ще тільки мені якась жіночка анонімна не вказувала, що робити

Галя-краля• 1 час назад
Тема ужас.
Фантазерша• 1 час назад
Так иногда же зовут те, за кого замуж не хочется)
Я такая - в чьё существование вы не верите. Несколько раз отказывала. Вышла замуж в 27, но в целом совершенно готова была прожить жизнь одна. Я вообще очень люблю тот период своей жизни, я 4-5 лет жила одна, и мне было хорошо. Замужем давно, тоже хорошо, но иначе)
Если по какой-то причине останусь одна, скорее всего замуж больше не захочу. Максимум - гостевой брак. Одиночества и уединения мне в браке немного не хватает.
ДваДваВісім• 57 минут назад
прям все все?
а если меня тянули, и я потом все равно на развод подала
три раза
это куда? к умным или красивым?
ДваДваВісім• 56 минут назад
Ответ дляMrs.Sexuality
Не хотят те, кого не берут
я никогда не хотела и не хочу
что значит - берут? я что, вещь?
замуж можно только дать согласие на брак
вот, уговорили
три раза
все равно со всеми развелась потом, не хочу, сразу ж говорила
Как_б_не_так• 46 минут назад
Ответ дляБринзолетта
У меня 25+ лет супрежеской жизни)
И напуркуа мне это делать?)
Форс мажор• 45 минут назад
В моєму оточенні є дві дівчини і гарні, і розумні, а заміж ніхто не кличе, навіть стосунків немає, одна мені якось каже, що вже б не перебирала, хоче народити, а то глухо як в танку! А ще є дві, які чудово повискакували заміж, одна з двома дітьми, інша з чотирма. Фінансово ті шо з дітьми то ледь кінці зводили. Та навіть мого чоловіка сестра по батьку років 15 тому розлучилася з двома дітьми, ми пальцем біля голови крутили, один малий ше в памперсі був, а інший на 2 роки старший. Без квартири, без освіти, з голим пуцаком. І шо ви думаєте? За пів року познайомилася з дуже гарним хлопцем, з багатодітної сімʼї , одружений не був, рукастий (ремонти, дахи) то він тим дітям шмарки руками витирав і сраки мив. Народили спільне, і чудово живуть, хлопці виросли.
Бринзолетта• 22 минуты назад
Ответ дляЛуноходик_Ик
Я більше мущіна, чим твій муж, альо
Всім шампаньського• 7 минут назад
Меня много раз звали замуж. Вот два раза согласилась.