Тантрический кекс• вчера в 22:09

Ніразу не подарував квіти

Дівчатка, це норм, що чоловік за два місяці стосунків там ніразу не подарував мені квіти? Не скажу, що я така фанатка квітів, але всерівно це приємно.
З царем в голові• вчера в 22:09
Скоти_ня_ка така! Ні, це крінж

Печальки.нет• вчера в 22:10
Нет, это звоночек
Черговий по кухні• вчера в 22:10
Не норм. Сказать прямо ,пущай дарит 😼
вискас• вчера в 22:11
То так і скажіть- подаруй квіти! Бо деяким чоловікам поки не скажеш, той не знатимуть, що треба
Котомафия• вчера в 22:11
Для мене це абсолютна норма. Як для вас- вирішуєте тільки ви
Королева ганделику• вчера в 22:13
Нафига выкидывать деньги на этот бесполезный мусор. У меня, наоборот, портится настроение когда мне дарят цветы, особенно розы, с которыми ещё и надо возиться
Шаманю второпях• вчера в 22:13
ніразу і всерівно - це привід подарувати словник, а не квіти.
Файна_зупка• вчера в 22:13
Ну а что-то другое дарил?
автор Тантрический кекс • вчера в 22:14
Ответ дляФайна_зупка
Ну а что-то другое дарил?
Подарував мені кросівки, ну і там шоколадки, солодощі всякі

Файна_зупка• вчера в 22:17
Ответ дляТантрический кекс
Аа, ну норм. Скажите про цветы прямо
Зубожиння• 31 минуту назад
Це взагалі ні про що не говорить
Мрії у вирії• 23 минуты назад
для мене норм, я люблю сама покупати те, що я хочу.
Квіти дуже дорогі зараз, витратити 500-1000 грн на букет - який сенс?
2 міс - це ні про що