Тантрический кекс• вчера в 22:09
Ніразу не подарував квіти
Дівчатка, це норм, що чоловік за два місяці стосунків там ніразу не подарував мені квіти? Не скажу, що я така фанатка квітів, але всерівно це приємно.
Королева ганделику• вчера в 22:13
Нафига выкидывать деньги на этот бесполезный мусор. У меня, наоборот, портится настроение когда мне дарят цветы, особенно розы, с которыми ещё и надо возиться
Тантрический кекс
• вчера в 22:14
Ответ дляФайна_зупка
Ну а что-то другое дарил?
Подарував мені кросівки, ну і там шоколадки, солодощі всякі
Файна_зупка• вчера в 22:17
Ответ дляТантрический кекс
Аа, ну норм. Скажите про цветы прямо
Мрії у вирії• 23 минуты назад
для мене норм, я люблю сама покупати те, що я хочу.
Квіти дуже дорогі зараз, витратити 500-1000 грн на букет - який сенс?
2 міс - це ні про що