Точу ляси• вчера в 19:32

Зачем нужна зубная нить?

Часто слышу о ней, но не понимаю, насколько это важно. Кто её использует?
годовасик• вчера в 20:49
Ответ дляLove_Love_Love_
До речі про чищення зубів, є афігєнна штука, не потрібно ні води ні пасти, там капсула
Де купуєте ?

Творю чудеса• вчера в 21:07
Ответ дляЛюблю джаз
До речі, порадьте нормальний іригатор. В мене був відносно дешевий, в нього якісь резинові елементи почали відклеюватись :´(. А за 2500 щось просто так методом тику пробувати і викинути не хочеться.
Сяомі. Дуже задоволена
Творю чудеса• вчера в 21:10
Ответ дляБла бла бла
Для ирригатора нужно, как минимум, не быть ленивой, а флосс и для ленивых подходит, по себе сужу
А мені навпаки). Ірригатор кожен день без проблем, а нитку лінь.
Love_Love_Love_• вчера в 21:11
Ответ длягодовасик
Де купуєте ?
Я купую в магазині, я в сша, в Україні на маркетплейсах точно є