PORKA• вчера в 21:36

«Укрзалізниця» закриває продаж квитків в західні області

❗️«Укрзалізниця» закриває продаж квитків через атаки

З 27 серпня тимчасово закрито продаж квитків на окремі дати та напрямки. У мережі повідомляють, що з Дніпра вже немає квитків до Львова та інших міст західної України.
Рубаю олівлє• вчера в 21:37
І шо?

Невгамовна шахиня• вчера в 21:37
так с Кривого Рога и Днепра или с Киева тоже?
Рубаю олівлє• вчера в 21:40
До чого ця новина? Не рів з крокоділами навколо Львова вирили ж. Кому треба той і без Укрзалізниці доїде
Я тертий жук• вчера в 21:40
На прямые поезда теперь нет продажи, а то же самое с пересадкой втрое дороже - пожалуйста. И автобусы тут же вчетверо вздули ценник
Володарка мрій• вчера в 21:41
На авто езжайте
автор PORKA • вчера в 21:42
Ответ дляВолодарка мрій
На авто езжайте
Куди?
Рубаю олівлє• вчера в 21:42
Типу так легко квитки на потяг було купити, ще той квест з тими квитками влаштували.
Володарка мрій• вчера в 21:42
Ответ дляPORKA
Куди?
Во Львов
Или куда там нужно
автор PORKA • вчера в 21:43
Ответ дляВолодарка мрій
Во Львов
Или куда там нужно
Я у Львові
Мені не нужно

Пожарник• вчера в 21:43
Ответ дляЯ тертий жук
Все є, но тільки не для автора і їй подібних.
Обращеница• вчера в 21:43
То есть в начале войны эвакуационнные поезда работали, а сейчас страшно? А почему только в западные? Там страшнее? Из Харькова в Киев доехать можно?
Володарка мрій• вчера в 21:43
Ответ дляPORKA
Я у Львові
Мені не нужно
Так а зачем тут тема ?
Борисфенка• вчера в 21:43
Як недочують, так добрешуть. У Дніпрі вчора бомбили, тому відправлення поїздів з якоїсь найближчої станції поряд, з неї і квитки продають.
ЯсноВидящая• вчера в 21:44
Ответ дляОбращеница
С Одессы во Львов на 29 есть билеты.
автор PORKA • вчера в 21:44
Ответ дляВолодарка мрій
Так а зачем тут тема ?
Щоб ви читали
Борисфенка• вчера в 21:44
Ответ дляВолодарка мрій
Так а зачем тут тема ?
Подзявкати. До неї Львів не пускають потяги.
Володарка мрій• вчера в 21:45
Ответ дляPORKA
Щоб ви читали
Прочитала и толку
Кому надо - тот доедет
автор PORKA • вчера в 21:46
Ответ дляБорисфенка
Данке шон, бітте шон
Не дарма вас постійно тут ,ну ви самі знаєте що
Обращеница• вчера в 21:46
Ответ дляБорисфенка
Так а чего только в западную часть страны? В этом есть какой-то тайный смысл?

Залатавая• вчера в 21:48
В окремі дати? Який сенс?
Я тертий жук• вчера в 21:51
Ответ дляЗалатавая
В окремі дати? Який сенс?
Да там как-то парные, непарные сейчас пускают по очереди через разные станции к нам на Днепр, некоторые поезда вообще убрали из продажи, а некоторые обрезали. Просто всюду они хотят допродать эту интерсити одесскую, которая и опаздывает, и ломается и плюс ещё ценник конский. Короче, спекуляции, всё как всегда
Тримаю свічку• вчера в 21:53
Ответ дляВолодарка мрій
На авто езжайте
Дякую, замість 3000 тис на квітки, мені витратити 10000 грн на пальне?
Радостина• вчера в 21:53
Ответ дляPORKA
Я у Львові
Мені не нужно
А мне и тем более, я в Одессе.
Борисфенка• вчера в 21:54
Ответ дляОбращеница
Та на всі напрямки!!! Вокзал поруйнований, перенесли відправлення з Дніпра на іншу станцію, з неї і продають у всі сторони.
Авторка голову морочить людям, а поцікавитися влом. Чи матрьоха.
Радостина• вчера в 21:54
Ответ дляОбращеница
Сдадут их Польше.
Борисфенка• вчера в 21:57
Ответ дляPORKA
Данке шон, бітте шон
Майстер заголовків, мля, Львів відрізали від світу?
ТаПрямТам• вчера в 21:57
Авторша специально сместила акцент?
Бабулька• вчера в 21:57
Ответ дляРадостина
Сдадут их Польше.
Давно пора, может хоть перестанут всю страну колотить.
Галя із Дарниці• вчера в 21:59
«Укрзалізниця» перебудовує логістику через останні атаки РФ.

Продаж квитків на окремі дати й напрямки закрито.
ТаПрямТам• вчера в 21:58
Ответ дляБорисфенка
Продажу в западные области прекратили, бо это уже Польша, Венгрия и кто там еще... Отняли и поделили