Дама_из_рекламы• вчера в 21:50

Ого. Нові правила МОЗ. Лікарні.

Ось і «покращення». Будемо скоро як в Європі.
ФФФФристайла• вчера в 22:32
Главное, прилепить ко всему медицину в Европе. Да, хотелось бы как в Европе, когда моему ребенку сделали операцию бесплатно, ни копейки не взяв.

Небалувана Галя• вчера в 22:33
Ответ дляЧупакабраЗеБест
глаз болит?
Чупакабра - вы the best

так сказать - надо уметь 😘
ВундерКІНГ• вчера в 22:43
Всіх міністрів по 5 разів вже змінювали, а Ляшко сидить в кабінеті, як вкопаний, мабуть, справно виконує всі вимоги по утилізації нашого населення, ну, як населення, звичайних, простих людей, в яких нема достатньо коштів на приватну медицину.
Тримбулька• вчера в 22:48
Я хотела положить ребёнка на плановое обследование почек в запорожскую детскую больницу на осенних каникулах в этом году - и тут вышла новость о том, что в нашем городе плановые госпитализации приостановлены https://www.inform.zp.ua/ru/2026/07/21/380424_v-za... .
Я даже не знаю что думать. Я очень надеюсь, что эти новые приказы поотменяют.
У моего ребёнка уже были 2 операции на почках, нужно контролировать динамику раз в полгода. У моего ребёнка состояние одной почки такое - что его не видно на бесплатном УЗИ в поликлинике, не видно на рентгене с контрастом - видно только на платном УЗИ с доплером и на бесплатном КТ с контрастом, на которое можно попасть только если лечь в больницу на стационар. У нас вообще стоял вопрос об удалении органа - потому что бесплатное УЗИ с плохим качеством изображения и цифровой рентген со средним качеством не видят функционирования, а КТ видит что почка работает, хоть и уменьшенная и работает всего на 5 или 7 процентов от нормы (то так работает - что это даже невозможно увидеть на рентгене, работу её) - но по мнению зав.отделения в Запорожской областной больнице, работающие органы не стоит удалять (если даже работают по минимуму, то нужно оставить так как есть - и регулярно мониторить, не нужна ли будет очередная операция для улучшения функций работы органа; но он сказал что если есть возможность сохранить - то лучше сохранить). И как нам в следующий раз попасть к нему?.. Это врач третьего уровня, и он нас примет, если взять к нему направление от врача второго уровня на плановое обследование с госпитализацией в стационар.
Если я пойду в частную клинику с ребёнком 8 лет со словами ’а мы хотим сделать КТ с йодовым контрастом’ - то могут сказать что такое делается с 12...14 лет, ибо за меньших детей они не хотят брать ответственность (и нет опыта корректировки введения контраста в меньших дозах для маленьких детей - возможно, в Киеве в детских частных клиниках уже все врачи опытные и могут сделать и правильно рассчитать; а вот у нас нет и боятся учиться на детях). А если нам нужно раньше? То отправят в детскую областную больницу - а там, с этими новыми новшествами, нам могут сказать что у нас нет экстренных состояний и нам можно пойти домой.
Если честно, я в полном шоке от новых законов.
Борисфенка• вчера в 22:48
Ответ дляФФФФристайла
Миєму також. В стаціонарі пробули менше доби, це також вразило. Шустрі, як блискавки, апаратура, як в космічному кораблі, вночі операція - вдень додому.
Магиня• 2 часа назад
Я щастала ще часи, коли лікарю за зайняті койкомєста премію платили, тоді вони намагались госпіталізувать без повода.
А зараз тільки смерть спасе людину від мук. Знайомого катали від сімейного до приймального відділення з тиском 200, разів п´ять(відстань 20км між ними), футболили ніхто не хотів брать на себе відповідальність госпіталізаціїї. Точніше сімейна казала нема повода, а на приймальному покої кажуть ми вас положим, але ж напрвлення треба. На так людину спаралізувало від інсульту під час цих покатушок, його таки поклали в лікарню, але він всеодно за пару днів і помер. Отак от. А казалось би сім´я вчасно зверталась по допомогу, , ще коли тиск починав аідвищуватись і виконували всі вказівки сімейної, і слідкували і вчасно щабили тривонґгу коли він підскочив до 200.... Але. І це 20км від кмєва, не село забите.
Бибер-анонимер• 2 часа назад
Ответ дляБільш менш
Зрада не вийшла
А вже сто тем про те що виявляється лікарня не санаторій і потрібні покази до госпіталізації
Так, лікарня не санаторій і від власного великого бажання туди ніхто не ляже, якщо можна вдома обійтися. Але є випадки пограничні, коли лікар бачить небезпеку і пацієнта краще б госпіталізувати, провести обстеження і підлікувати, але вас відправлять додому, а якщо сконаєте по дорозі чи вдома, ну то вже так вийшло. А якщо вам назначать КТ/МРТ, аналізи =- які можна було умовно безкоштовно і на місці зробити в стаціонарі ,якщо ви госпіталізовані, то тепер або все за гроші або чекайте чергу через 6 ть місяців. У нас дуже великий прошарок людей, для яких 5000-10000 тисяч за КТ/МРТ і т.д., це не малі гроші. Та що закон природи це більше тепер в силі. Хотіли в Європу - вона йде до нас семимильними кроками у вигляді підвищених тарифів, мед.обслуговування і т.д.
Бибер-анонимер• 2 часа назад
Ответ дляМіняйловна
Краще, одразу повзіть на кладовище.
Для того, щоб туди потрапити потрібно теж купу грошей.
Бибер-анонимер• 2 часа назад
«ВАМ ЩЕ РАНО ДО РЕАНІМАЦІЇ , приходьте, коли перестанете дихати!» 🚑🤡
Приблизно так тепер має виглядати первинний огляд пацієнта за новим «шедевром» від МОЗ — 🚨Наказом №1044 про нові критерії госпіталізації.

https://www.facebook.com/ayasnaya/posts/pfbid0soyZ...

Петиція про скасування цього наказу
https://petition.kmu.gov.ua/petitions/10375?fbclid...

Бибер-анонимер• 2 часа назад
Ответ дляМагиня
Що казати про людей, які живуть в селах, всі будуть народжувати, як раніше, по хатах, лікуватися подорожниколм і настоянкою коров´яка, а якщо гострий стан, взгалі треш, бо перед дтим, як дочкатися, щоб вирізали апендицит, спочатку спробуй направлення вибий.
Міняйловна• 2 часа назад
Ответ дляБибер-анонимер
Наша влада так завзято втілює всі реформи, підтягує до європейських стандартів, а в ЄС нас брати ніхто як не збирався, так і не збирається...
к.Буланова• 2 часа назад
Ответ дляБільш менш
Зрада не вийшла
А до этого в больницу приходили просто полежать в тишине, насладиться покоем и вкусными обедами?
Бибер-анонимер• 1 час назад
Ответ дляМіняйловна
Краще б вже берегли останніх українців, бо ще пару років і нас, як націю, можна до червоної книги заносити. Але ніт, всіма посильними методами знищують тих, хто ще не вмер і не виїхав.
І якби ж то воно та екстренна медицина була, як в Польщі, коли вже потрапив в лікарню - тобі видалять зайве, вилікують, нагодують, змінять постіль щодня , вилікують і відправлять додому, без вимагання грошей, ліків, носіння обідів і т.д.
Мого тата прихопив жовчний в п´ятницю вечір, викликали Добробут (добре, що до столиці 25 км), бо в місцеву не варіант, там сконаєш, поки дочекашся, щоб прийшли. Висновок - ситуація критична, потрібно видаляти жовчний, йдіть додому. За неділю ми знайшли лікаря, який сказав куди і коли везти, допоміг з направлення на екстренну госпіталізацію, в понеділок вже екстренно оперували, бо був ’край’. В підсумку 8000 грн швидка Добробута, лікарня в центрі Києва, за палату заплатили, за ліки заплатили, іжу возили, за операцію теж - бо якби не лікар, то міг би і не вижити. Але навіть такому ’сервісу’ раді і дуже вдячні лікарю, на третій день був вдома. Добре, що є діти, добре, що до міста 25 км, навіть не уявляю,якщо це одинокий пенсіонер,який живе в умовній Полтавській області на власну пенсію.
Пожмаковна• 1 час назад
Плохие новости, что тут скажешь. С почечной коликой вообще непонятно. Человек реально на грани смерти от боли, неужели не положат? Ужас какой-то.