Донька подруги• вчера в 16:50

Оспорити заповіт комусь вдалося?

Мій рідний брат дітей не має, одруженим не був. Але сказав мені що свою квартиру по заповіту залишає онукові другого брата ( нас в сім´ї троє я і двоє братів)
У мене теж є син, і я рахую що він теж має право на частку. Чи зможу я в суді оспорити заповіт після смерті брата? Дуже обідно, я ніби чужа їм (
Незламна• вчера в 17:56
Ответ дляФоточки нема
А вам её не жалко? Меня жалеет сестра старшая и деньги не читает, всегда помогала
А вам свою сестру не жалко?

Фоточки нема• вчера в 17:59
Ответ дляНезламна
А вам свою сестру не жалко?
В чём? Я ей помогаю чем могу, она мне деньгами. Нам двоим есть где жить. Делить нам нечего.
Помощь идёт от души, по своему желанию.
Носки на подтяжках• вчера в 18:13
Ответ дляДонька подруги
Чому 0 прав? Ми всі троє виросли у цій квартирі я і брати. Я вийшла заміж, другий брат женився. А квартиру мама переписала на ось цього брата котрий не женився і доглядав за нею. Тепер він хоче залишити квартиру онукові другого брата
Вам тоді було потрібно вирішувати з мамою. А зараз все пізно, нічого не зробите.
Горлаю зрання• вчера в 18:31
Ответ дляДонька подруги
Ну так братова. Але заповіт склав на онука іншого брата. От після смерті хочу оспорити заповіт. Це ж не дарча, а заповіт просто
По перше заповіт можна аналювати, написати новий, бо це не дарування. Сам заповіт Ви не оспорите, треба довести, що були порушення при укладанні, а які Ви зможете надати порушення? Ніяких
Горлаю зрання• вчера в 18:30
Ответ дляДесь так, але...
Та нехай судиться😂
Ну хіба, що нехай
Носки на подтяжках• вчера в 19:23
Ответ дляДонька подруги
Ну так у брата тоже договора нет. Простое завещания и все
Ви так пишете наче заповіт, то нікчемний папірець, який не варто брати до уваги.
Бритоножка• сегодня в 00:20
Ответ дляГорлаю зрання
аналювати - от слова анал?