Білий Лосик• вчера в 17:07
Пошук чоловіка
вирішила я таки піти на сайт знайомств
ну і щоб не було розчарування, треба зразу розуміти кого я шукаю і що я можу дати у вдповідь
чоловік. високий, стрункий, стриманий. хобі - заробляти гроші, ходити в спортзал, грати в теніс. бажано темне гарне волосся
в мене такі ж інтереси. емоційна, багато енергіі. люблю відпочинок тюленя
мета - гарно проводити час разом 1-2 рази в мсяць. інколи разом снідати чи вечеряти
мені все одно чи він одружений
які в мене шанси?
на що ще порадите звернути увагу? взагалі, поділіться досвідом
мені все одно чи він одружений
які в мене шанси?
Леннон_Жив!• вчера в 17:45
Ответ дляБілий Лосик
ну чого ви? жінка на вашому фото не може мати чоловіка?не може вважати себе привабливою? застрілитися і піти в монашки? чого ви фото чужі суєте
В ней слишком много от женщины для этого
Білий Лосик
• вчера в 17:45
Ответ дляМию вікна у мороз
Зачем вам устанавливать эмоциональную связь с корнишоном?
бо такий в мене склад емоційності. я не можу спати з людиною, яку тільки побачила. це якісь банальні фізичні рухи, а не секс
Фісташкова кава• вчера в 17:45
Ответ дляЛеннон_Жив!
тюлень у пошуку жратви
Звичайна жінка,вона чоловіку після 50 років буде дівчуля. В нас з такою прибиральницею, в аналогічні вазі, зійшовся керівник, коли вийшов на пенсію. Покинув дружину з якою прожив все життя.
Білий Лосик
• вчера в 17:46
Ответ дляСумчатая кошка
шукати можна все що завгодно, і те, що і ви також. Шанси є статистичні - який відсотків чоловіків грає в теніс, але більш важлива спроможність.
Ваша тема - ’я йду в салон автомобілів, які шанси, що я куплю бентлі/чи ходну/чи ланос?’
Високі, бо все це є в салонах. Питання в тому, скільки у вас грошей на покупку.
не тільки. в салонах вибираю лише я
в знайомствах в чоловіків теж є вибір. і не обовязково, що потрібно бути меган фокс, щоб тебе вибрав банальний тенісист
Білий Лосик
• вчера в 17:47
Ответ дляВсім шампаньського
у вас взаимоисключающие понятия.
це ваш кругозір. у мене він інший
Сумчатая кошка• вчера в 17:47
Ответ дляБілий Лосик
не тільки. в салонах вибираю лише я
ви граєте в теніс?
Білий Лосик
• вчера в 17:48
Ответ дляЛеннон_Жив!
не вам оцінювати глобально за всіх, що там в кого занадто чи ні
вполне миловидно виглядає щоб мати якусь пару, сімю і тд
Вельми шановна• вчера в 18:21
говорят что для женщин 40 лет партнеры от 60.
вы сильно многого хотите
Майская киска• вчера в 18:27
Ответ дляБілий Лосик
Люди різні. Я люблю і движ мегаполісів і ранки в повній тишині десь з видом на море, річку, де людей майже немає
Обратите внимание на жен, у которых уже лежит замороженая курица в холодильнике
Майская киска• вчера в 18:28
Ответ дляMs. Iphone
Все отлично. У меня один вопрос( риторический):’вы ему для чего?’
- а ты ему что?
- писечку!
Білий Лосик
• вчера в 18:28
Ответ дляВельми шановна
вы сильно многого хотите
ну хотіть собі менше, якщо мої побажання для вас занадто
не всім же хотіти одинаково
Майская киска• вчера в 18:29
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Я не мужчина, но согласна - требования странные. Для секса важны не его хобби в принципе. И не его кошелек. Или вы рассчитываете брать с него деньги еще ?)
ну утром они должны проснуться на море. накрайняк на озере или речке в коттедже )))
Білий Лосик
• вчера в 18:31
Ответ дляМайская киска
чарівна таблетка від зрад чоловіка? ))
Білий Лосик
• вчера в 18:31
Ответ дляМайская киска
- а ты ему что?
- писечку!
від ваших розмов хочеться помитися
ну не все ж зводиться до статевих органів
Майская киска• вчера в 18:32
Ответ дляБілий Лосик
чарівна таблетка від зрад чоловіка? ))
не, от измен видела другое. натюрморт на кухне: 2 апельсичнчика и банан, в котором торчит нож
Майская киска• вчера в 18:34
Ответ дляБілий Лосик
від ваших розмов хочеться помитися
А до чего у вас сводится всё, тем боле если Вы даже женатыми не брезгуете?
Дежурная кто?
Вельми шановна• вчера в 18:33
Ответ дляБілий Лосик
не всім же хотіти одинаково
вам не только я написала, что ваши партнеры под 60 и никакого тенниса.
В теннисе,мне очень нравится теннис. (с)
это цитата Тани из тв шоу.все легли от смеха.
вам в ваши 45 не светит аж ничего, прасцице.
а не стройный брюнет с шевелюрой.
Білий Лосик
• вчера в 18:34
Ответ дляМайская киска
людям треба яскраві емоції. ревнощі, зради, погрози
не мій варіант =))
Майская киска• вчера в 18:36
Ответ дляБілий Лосик
не мій варіант =))
Ваш вариант прост и понятен. Распахните халатик перед соседом - и 2 раза в месяц он вас точно оттарабанит.
Білий Лосик
• вчера в 18:36
Ответ дляВельми шановна
а не стройный брюнет с шевелюрой.
ну це ваша ж думка, не закон по життю, правильно? це ваші особисті погляди на життя. живіть за своїми баченнями і не навязуйте їх навколишнім
може вже досить щимити один одного і говорити постійно про недостойність жінкам?
Білий Лосик
• вчера в 18:38
Ответ дляМайская киска
ну ви не правильно зрозуміли. мені не треба оттарабанит якийсь сусід, з яким нічого спільноо і ніякого еоційного звязку
Білий Лосик
• вчера в 18:39
Ответ дляУраганнаЯ
Покажи фигуру
Я красивый мужчина
для чоловіка цінніше бути розумним, а не красивим
Майская киска• вчера в 18:41
Ответ дляАкукарача
Уже писала.Регистрируетесь в группах знакомств на ФБ и перебираете.Но есть один затык,ваши комменты будут видеть ваши друзья,ахахаааа.
Мне для работы,фармлю акки и уже куча женихов.Один приглашает в Турцию на море в Бодруме пожить типа бесплатно,второй шлёт презенты.Ну и наших хватает.
Правда,мне оно ни к чему,но презенты принимаю.
ну да, черножопых женихов такие Наташи ооочень привлекают.
Білий Лосик
• вчера в 18:53
Ответ дляМайская киска
не тільки =))
слідкуйте за логікою. ваші слова
’Распахните халатик перед соседом - и 2 раза в месяц он вас точно оттарабанит. ’
тобто середньостатистичний чоловік теж буде не проти
при цьому ж не забуваємо, що середньостатистичний чоловік він же і чоловік середньостатистичної порадниці
які мені тут всю тему говорять, що мені треба бути унікальною і щось нереальне запропонувати тому ж сусіду
і що максимум я буду достойна якогось пенсіонера скучающого 60+
і знову вертаємось до вашої впевненої заяви, що достатньо запропонувати себе сусіду і все інше не важливе
але ж завжди є нюанси. і в кожного свій соціум і свій кругозір, за яким можна робити ті чи інші заяви
слідкуйте за логікою. ваші слова
Майская киска• вчера в 18:57
Ответ дляБілий Лосик
не тільки =))
слідкуйте за логікою. ваші слова
Я понимаю, недотрах он такой, что готова на любого... Но расссказываешь всем про высокого брюнета-теннисиста
Тут кстати недавно бизнесЬмен ошивался, брУнет с шашлыками.
По поиску поищите. Он тоже список требований выкатывал.
А по факту... Вы сойдётесь на том, что бог послал )))
Білий Лосик
• вчера в 19:07
Ответ дляМайская киска
Неместная Я• вчера в 20:02
Где вы живёте и сколько вам лет? Я бы сказала что если не в Украине (в Украине просто не знаю) и вы хорошо выглядите, то вполне себе сможете найти кого-то без особых проблем, если конечно вас не надо финансово содержать.
Я искала мужа на сайте знакомств и плюс минус таких как вы описываете нашла не мало. При этом мне было 39, но я отлично выгляжу и у меня хорошая работа.
Неместная Я• вчера в 20:05
Ответ дляБілий Лосик
ну крім сексу мені треба інтерес до людини. щоб був хоч якийсь емоційний звязок. інакше до сексу в мене не дійде
я бы вам посоветовала Pure
Шкварочка• вчера в 20:33
Ответ дляБілий Лосик
це думка чоловіка?
Якого віку шукаєте та якого віку ви?