Підмітайло• 11 августа в 17:43
Пакунок школяра картка
Відкривати краще моно чи приват? Це буде електронна картка? Можна буде платити з телефона?
Горня капучіно• 11 августа в 17:46
Без різниці який банк.
Що значиьь з телефона?))будь яку картку можна додати в додаток гаманець
Підмітайло
• 11 августа в 17:48
Ответ дляГорня капучіно
Без різниці який банк.
Мені треба завантажити додаток спочатку, щоб відкрити картку, а потім через дію привязати цю картку?
Горня капучіно• 11 августа в 17:50
Ответ дляПідмітайло
«Пакунок школяра»: як отримати кошти та де їх витратити у 2026 році
Обнемашечка• 11 августа в 17:51
Ответ дляПідмітайло
А у вас немає карток ні в приваті, ні в моно ще?
Підмітайло
• 11 августа в 17:52
Ответ дляОбнемашечка
Немає, в мене інший банк
Підмітайло
• 11 августа в 17:54
Ответ дляГорня капучіно
Там написано, що треба відкрити картку в одному з уповноважених банків. Це треба у відділенні робити?
Обнемашечка• 11 августа в 17:56
Ответ дляПідмітайло
Немає, в мене інший банк
Так можливо у вашого банка також є картка для соціальних виплат? В Приваті та Моно вам потрібно буде спочатку відкривати основну картку, а вже потім додаткову для соціальних виплат
Обнемашечка• 11 августа в 17:56
Ответ дляПідмітайло
Моно ви відкриєте у застосунку, у них відділень немає
Підмітайло
• 11 августа в 17:58
Ответ дляОбнемашечка
І потім я цю картку моно приєднаю до гаманця, тоді зможу оплатити товари в магазині через телефон. Правильно? Без фізичної картки
Обнемашечка• 11 августа в 18:01
Ответ дляПідмітайло
Так