Там все розмивчато• вчера в 18:08

Как сохранить зелень на зиму?

Заморозка не всегда помогает, может, есть еще варианты?
булоТАЙминуло• вчера в 18:08
Высушить

Ждун с Нибиру• вчера в 18:09
Висушити, засолити
маминаБубочка• вчера в 18:09
Є ще варіанти купити маленьку машину часу і робот збирач. Можливо вона не лише вас в літо перенесе щоб ви рвали свіжу зелень з городу, а ще вдасться шкільну програму підівчити.
булоТАЙминуло• вчера в 18:10
Вы выращиваете?
Хи хи, ну ну• вчера в 18:23
Щавель - у банки з окропом. Петрушку/кріп - заморозка мені найсмачніше. Якщо вам не підходить - сушіть (в мікрохвильовці сушать швидко і зелений кріп лишається)
Радостина• вчера в 18:36
Як заморозка може допомагати не завжди?
Задолбулька• вчера в 18:41
Я нарізаю з сіллю у банки і в холодильник.
Швендяю містами• вчера в 18:45
Ответ длябулоТАЙминуло
Высушить
Выбросить
Все будет, но потом• вчера в 19:12
Я морожу кріп, сушений не подобається.
Щавель або солю або морожу.

18 мнеУЖЕ• вчера в 19:17
Ответ дляРадостина
Як заморозка може допомагати не завжди?
Ну, например кинзу мы замораживали, но она в отличии от укропа, не очень потом. Сушеная тоже.
Ласунка• вчера в 20:35
Ответ дляЗадолбулька
А які пропорції і яку сіль берете? Пам´ятаю, коли не було холодильників з такими великими морозилками та 18 градусів в них, то бабуся робила такі баночки з зеленню, а ще й бувало з морквою, перцем, зеленню та сіллю. Така приправа була.
Задолбулька• вчера в 20:56
Ответ дляЛасунка
Якщо тільки зелень, 1 частина солі на 4 частини зелені, добре утрамбувати в баночки і в холодильник. А схожу приправу я теж готую: укроп, зелена цибуля, петрушка - по 300 гр, паприка, морква, помідор, цибуля ріпчаста - все по кг, часник 2 головки, солі 300 гр. Це пропорція, а я роблю менше, додаю до супів, рагу, печені.
Ласунка• вчера в 23:05
Ответ дляЗадолбулька
Супер! Дякую вам! 😘