Весняний Марафон• 2 часа назад
Блін як круто вона каже про ідею ЖМоб
Дитина народжується, коли:
- жінка має ресурс (сон. а не сидні по підвалах)
- має партнера (а не він на війні/поховала)
- має житло (а не тиняється впо)
- має доходи
- медицину і гроші на неі
- має нормальну нервову систему
А безпліддя вона(жінка) має не того що вона от не захотіла. А того що (теж 2,5, 10те)
Пропоную до перегляду, максимально мені сподобалося і це краще що я чула за останній рік чи пʼять.
І справді. Це яка тупорила гнідотина сміє вякнути про причину йти на війну - бездітність жінки!
Ниють про демографію. Так ви ж і довели своїм недолугим керівництвом- всі хто міг - виіхали разом з дітьми; хто без дітей - що, тоже до побачення? Ну це я в цирку десь живу? Чи в театрі? Абсурду. Чи на планеті абізян.
Я не знаю хто він - той автор петиціі і чи нада він комусь щоб його слухать особо..Але його ідея і причина, яку він придумав як привід для мобілізації жінки- це просто найжалюгідніше, найогидніше, що я чула починаючи з 2022 року.
Можна мобілізувати. Ну в теорії. Чому ні. Але от так це вивернути збоченно, це наскільки треба бути гнидою. Причому тупою. Ти підарас розберися в фізіології. Проаналізуй ЧОМУ блть жінка не стала народжувати в цій країні. Чого їй не хватає. Чи кого. Подивись статистику ХТО в парі «безплідний»!!!! По еко статистику подивися. По викидням чи невиношуванню на фоні життя такого!
А потім коли вникнеш, може і ахінею не буде бажання «пропонувати».
Сссабака вибісив чогось так
- має житло (а не тиняється впо)
- має доходи
- медицину і гроші на неі
- має нормальну нервову систему
Сссабака вибісив чогось так
Гопница-Советчица• 2 часа назад
оце так роздмухали)) прям караул, жінок мобілізують)) гвалт...))
Диви яка я пава!• 2 часа назад
Ото у вас автор пригоріло. Мені лінь навіть тратити час дивитися ту фігню
Весняний Марафон
• 2 часа назад
Ответ дляГопница-Советчица
Та яке караул. Я хіба караулкаю
Просто хотіла шоб ви послухали. Гарно розумно каже.
А тему про Жмоб я сьогодні узнала лише, я на морі)
Просто взбісило так, що я ніяк улягтися не можу.
Так а хто це каже- це якась аля поважна людина чи непойми хто - виліз десь і давай навалювать лайна?
Весняний Марафон
• 2 часа назад
Ответ дляДиви яка я пава!
Це не фігня!!! Я що, фігню стану підсовувати 😭😭😭
Диви яка я пава!• 2 часа назад
Ответ дляВесняний Марафон
Нащо ви цим взагалі забиваєте собі голову, вам зайнятися нічим? Скільки ту петицію підписало, півтори каліки хворих на голову?
Цідило правди• 2 часа назад
Ответ дляДиви яка я пава!
Якщо методично про це говорити, сьогодні ви сприймаєте це як брєд, завтра трішки задумуєтесь над цим, післязавтра шукаєте які категорії мобілізують. Вікно Овертона
Цідило правди• 2 часа назад
Ответ дляДиви яка я пава!
Ці каліки вже пару днів розкачують навіть тут цю тему
Тарабарщина• 2 часа назад
Ответ дляВесняний Марафон
Та яке караул. Я хіба караулкаю
Якийсь нібито військовий. По суті - ніхто. Мабуть такий же виродок, як ті що людину вбили через якийсь дурний побутовий конфлікт. Або як ті, що стають бандюками до і після служби. А боягузи і синочки-корзиночки радісно понесли ту бридоту по всіх соцмережах. Дегенерати. А потім сидять такі часто надуті і ображені за те що їх жінки взагалі не хочуть.
Мадам Подлинник• 2 часа назад
Ответ дляВесняний Марафон
Не звертайте уваги, тут таке несеться третій день, що це триндець. На день до десятка тем з посиланням на петицію і закликом підписувати. Автори агресивні, обзивають і принижують жінок як самі хочуть. А ще придумали, що жінки ненавидять чоловіків і теж розганяють цей наратив, причитаючи в кожній темі - ’Боже, боже, яка ненависть до мужчин, це жах’. Вам спасибі❤️
Посудомойка• 2 часа назад
Я її теж слухала. Вона взагалі класна.
В ті петиції пишуть обіженки істерики,яким ніхто не дає.
Сидять задроти, теребонять свої прутні і строчать
Посудомойка• 2 часа назад
Ответ дляДиви яка я пава!
Нє, ну якщо ви себе за людину не вважаєте, то можете і не звертати увагу
УраганнаЯ• 10 минут назад
Ответ дляЦідило правди
100% ви дуже влучно сформулювали. Якщо війна продовжуватиметься, а потім ще українців посилатимуть на війни до інших країн, бо треба відробляти допомогу, то це буде не тільки чоловіча справа. Зараз закидони, прощупування, методична пропаганда, вливання в голови. Потім погодження, що обираємо тих хто без дітей, потім тих у кого до 3 неповнолітніх ну і т.д… на жаль((