ХикориДикори• сегодня в 11:44
Це я собі щось вигадала?
Я зараз працюю на не зовсім жіночій роботі - тут в мене хоча і не велика, але керівна посада і зп трохи більша, ніж на інших роботах. Кілька місяців у стосунках, і мч мені весь час каже: коли ти звільнишся з цієї роботи, тобі треба займатись нарощенням вій чи перманентом, і це він каже мені постійно. Ніби тут і нічого такого немає, але якось мені не дуже подобається, що він мені це трохи нав´язує. Ви б як поставилися до таких пропозицій?
Твоя подружайка• сегодня в 11:53
Ответ дляХикориДикори
Регіональний менеджер з продажу будівельної техніки
Мене б в такому разі теж напряг чоловік, який мені б запропонував вії та нігтики.
Я б сказала, що це зовсім інший рівень. І стає питання: чи він вважає, що мій рівень - це манікюр і вії?
Плету корзинки• сегодня в 11:55
Ответ дляХикориДикори
Він продає автозапчастини
Придивіться уважніше до нього, можливо вам цей чоловік не підходить.
в парі має бути підтримка, а не нав´язувати своє бачення життя.
Можливо робота не єдиний момент де він хоче нав´язати вам свою думку
ХикориДикори
• сегодня в 11:54
Ответ дляЖена аллигатора
для чого щось інше?
Йому не подобається, що через проблеми з персоналом у нашій компанії я сама часто збираю всю техніку, їзджу у відрядження часто
Баба на горошині• сегодня в 11:54
Ответ дляХикориДикори
Він продає автозапчастини
Ну,вот пусть и продаёт и не лезет куда не нужно
Захекалася читать• сегодня в 11:54
Ответ дляХикориДикори
Бо на віях на його думку можна 5-6 тисяч в день заробити
Так пусть идёт и наращивает) мало того, что с комплексами, так он ещё и ваши деньги уже считает, я б послала и не тратила своё время на такого при@@рка.
Твоя подружайка• сегодня в 11:54
Ответ дляХикориДикори
Він може себе в цьому спробувати )
Жена аллигатора• сегодня в 11:54
Ответ дляХикориДикори
Він продає автозапчастини
Ага, то Ви разом в комерції, чого він?
Чупа-чупс• сегодня в 11:54
Ответ дляХикориДикори
Він продає автозапчастини
Тю, блін. Так ви в суміжних сферах. Авто і спецтехніка. Тільки у вас серьйозніша і солідніша посада)
А він хоче щоб ви були нижче нього...
Колупалочка• сегодня в 11:54
Ответ дляХикориДикори
и главное вы должны чето менять, не он) у него ж классная прибыльная работа с перспективами
Плету корзинки• сегодня в 11:54
Ответ дляХикориДикори
То нехай і працює на війках, хто йому заважає)
Завтра вже може кидати свої гайки і клеїти війки
Козяка-маляка• сегодня в 11:55
Ответ дляХикориДикори
У кого больше доход?
Колупалочка• сегодня в 11:55
Ответ дляХикориДикори
канешн) а вдруг там встретите нормального мужчину
Жена аллигатора• сегодня в 11:55
Ответ дляТвоя подружайка
А якби чоловік запропонував відкрити салон де клеють вії, роблять нігті?
сою не люблю• сегодня в 11:55
Ответ дляХикориДикори
А ви менше заробляєте?
ХикориДикори
• сегодня в 11:56
Ответ дляКозяка-маляка
У кого больше доход?
Офіційно в мене більша зп, але в нього ще є підробіток в якості автомеханіка, то виходить трохи більше
Жена аллигатора• сегодня в 11:56
Ответ дляХикориДикори
То і що? Така робота
ХикориДикори
• сегодня в 11:56
Ответ длясою не люблю
А ви менше заробляєте?
Зп в мене більша, але він підробляє ще автомеханіком, то трохи виходить більше у нього
Баба на горошині• сегодня в 11:58
Ответ дляХикориДикори
Так он рассчитывает на Ваши будущие 5-6 тыс.в день,а не на свою зарплату?
Скажите,что реснички давно не актуальны,но если он так не думает,то пусть попробует сам
сою не люблю• сегодня в 11:58
Ответ дляХикориДикори
Чому ви взагалі йому говорите скільки заробляєте?
Ноу коммент• сегодня в 11:58
Це не нормально з його боку. По-перше, це неповага до вас вказувати вам що робити і де працювати, по-друге це може бути спроба контролю з його боку. Нормальні люди себе як він не поводять. Це муже бути тривожним дзвіночком, або він просто дуже тупий і невихований, але в будь-якому випадку я б не ризикувала з таким будувати відносини.
Плету корзинки• сегодня в 11:59
Ответ дляХикориДикори
Автор, обирайте завжди себе і свої інтереси.
Якщо вам все подобається, то насолоджуйтесь життям і працюйте де комфортно
ПоЗиТиВнАя• сегодня в 11:59
Ответ дляХикориДикори
Тогда это смешно. Я думала вы каким-то надзирателем или забойщиком работаете.
Запам´ятайте: чоловік який хоче вам кращого і тим паче, коли кохає, ніколи не буде з вами конкурувати за гроші, зп, посади, успіх, кар´єру. Цей, виходячи з опису, боїться, що ви будете успішніша, і саме головне - матимете свої гроші більші за його, де він не зможе вами помикати.
Вишня на торті• сегодня в 12:01
Ответ дляХикориДикори
Хай піде і заробить.
Вишня на торті• сегодня в 12:03
Ответ дляТвоя подружайка
слушайте, маникюр и ресницы тоже нужно уметь делать, то есть это не то чтобы другой уровень, это просто другая работа Но вопрос не в этом, а в том с какого перепугу автор должна менять работу из-за того что мужику что-то в голову стукнуло? Не должна.
Козяка-маляка• сегодня в 12:03
Ответ дляХикориДикори
Короче, человеку реально жмет ваш успех. Забейте на него, ничего с ним не получится для жизни.
Молчунья• сегодня в 12:03
Ответ дляХикориДикори
Треба вчитись, я далека від цього
Чім він аргументує, що вам потрібно цим займатися?