ХикориДикори• 1 час назад

Це я собі щось вигадала?

Я зараз працюю на не зовсім жіночій роботі - тут в мене хоча і не велика, але керівна посада і зп трохи більша, ніж на інших роботах. Кілька місяців у стосунках, і мч мені весь час каже: коли ти звільнишся з цієї роботи, тобі треба займатись нарощенням вій чи перманентом, і це він каже мені постійно. Ніби тут і нічого такого немає, але якось мені не дуже подобається, що він мені це трохи нав´язує. Ви б як поставилися до таких пропозицій?
Вишня на торті• 1 час назад
Ответ дляХикориДикори
Йому не подобається, що через проблеми з персоналом у нашій компанії я сама часто збираю всю техніку, їзджу у відрядження часто
Тогда пусть идет к вам работать, и не будет проблем с персоналом)

Вишня на торті• 1 час назад
Ответ дляЖена аллигатора
А якби чоловік запропонував відкрити салон де клеють вії, роблять нігті?
Пусть открывает, и сам им занимается.
Молчунья• 1 час назад
Ответ дляХикориДикори
Бо на віях на його думку можна 5-6 тисяч в день заробити
О! Клас, хай йде нарощувати вії.
Невидимка• 1 час назад
Ответ дляПлету корзинки
Робота нормальна у вас як для жінки.
Хлопець трохи єбо-бо у вас

Ким він сам працює?
Наращивателем ресниц
Невидимка• 1 час назад
Ответ дляНехай щастить
Непонятно, почему Вы должны увольняться - раз
Чем он аргументирует, что Вы должны заниматься ресницами - два
Как раз понятно)
Ласую колобками• 1 час назад
Ответ дляХикориДикори
Надо разобраться что ему надо в самом деле: возможность говорить друзьям что вы мастер бьюти, а не баба с яйцами (в представлении скудоумного скуфья женщина просто не способна быть компетентна в технике) или его кроет ваш «недостаточный» доход.
Впрочем в обоих случаях я бы присмотрелась к нему.
Сонячний зайчик• 44 минуты назад
Ответ дляХикориДикори
В каком смысле собираете?
Хи хи, ну ну• 30 минут назад
Ответ дляХикориДикори
І вбити зір,спину
Хи хи, ну ну• 29 минут назад
Ответ дляХикориДикори
Зараз у всіх фірмах дефіцит персоналу,підлаштовуємось під реалії

Клептоманка• 25 минут назад
У вас хорошая рабоа и перспективная. Я б не меншою, тем более у вас получается