Лівий Локіть• сегодня в 13:10
Біокон сонцезахисний крем. Якість гівно
Тримали сонячні опіки і алергічну реакцію.
Біокон взагалі спортився як марка.
Консистенція як вода.
Змивається , хоча пише водостійкий.
Не захищає. Якась хімія така що ще алергія від нього і в мене і в дитини. Добре що дитина підліток. Якби маля, то я не знаю що було б.
Біокон водостійкий спрей для дітей, спф 50 не беріть!!! Загроза здоров´ю!!!
Біокон взагалі спортився як марка.
Консистенція як вода.
Змивається , хоча пише водостійкий.
Лівий Локіть
• 1 час назад
Ответ дляКурочка
Все літо користуємося цим. Дітям по 5 років. Жодного опіку, жодних алергічних проявів. Час від часу поновлюю, бо з води не вилазять
Отакий проблемний