СкрипяСердцем• сегодня в 15:31

Доступність сучасних жінок, це так чи ні? І чи добре це?

В мене до вас цікаве питання.
Трошки опишу:
Є в мене знайомий, розведений. Щось до 45 років.
Виглядає гарно, забезпечений, доглянутий.
Знайомі давно, навіть його дружину знала колишню.
Каже, що жінки дуже доступні зараз, що у 20 років, щоб покласти дівчину у ліжко йому доводилося витрачати значно більше зусиль, як приклади:

Був у стоматолога, позвав на каву стоматолога, та відразу погодилась, у той же вечір в них був секс.
Побачив гарну дівчину у спортзалі, їй 28 років, пару компліментів, бесіда, посиділи ввечері з нею, в той же вечір у них секс.
Мова йде, не було навіть декількох зустрічей.
І таких прикладіва він навів більше десяти за останні пару місяців.
Усі дівчата - 25-35 років, гарні доглянуті.

Пару тих дівчат, я бачила, приходив він з ними на дружні зустрічі.
Він якось не у пошуках довготривалих відносин, каже що нікому нічого не обіцяє, просто живе моментом, тут і зараз. Але схоже, що дівчат усе влаштовує. Це я якась старомодна і світ так змінився?
автор СкрипяСердцем • сегодня в 16:40
Ответ дляИ.О. людини
У меня есть знакомый такой тестостероновый мужик с квадратной челюстью, прямым носом, синими глазами. У него вообще никогда не было проблем дам в койку уложить, что в 18 что в 50. Причем дам любого возраста. Зарабатывал всегда отменно. Но там дело даже не в финансах. Там абсолютный альфа-самец.
Задумалась.
Мой знакомый наверное тоже из такой категории.
Голубые глаза, 178 рост, спортивный, накачан, много зарабатывает, руководитель компании. Но у него при этом очень хороший характер, не абьюзер, не психопат. Просто хороший мужчина. Еще и руки прямые, если попросить что-то починить, может и сам приехать сделать.

Распутница• сегодня в 16:52
Ответ дляВідповів всім
100%. Никто из комментаторов здесь и не усомнился, а может пиzдит жеребец. Сразу бабы-давалки

Цену себе набивает.
Прилипало• сегодня в 17:40
Ответ дляСкрипяСердцем
Парень он действительно хороший, мы с ним больше 10 лет были любовниками, пока я не вышла замуж. А сейчас мы просто хорошие друзья. Он мне много раз помогал да и я ему тоже. А знакома я с ним больше 20 лет. Сейчас мы очень хорошие друзья с ним. Потому, он точно не врет. Его скорее удивляет то, как все просто стало. Показывал мне переписку с девушками, потому как сильно удивлен, как все легко стало.
Мне 40, я почти его ровесница.
Та, не те, що б легко. Просто стало більше жінок, які визнали самі собі, що стосунки їх зараз не дуже цікавлять. Ну і що потреби в них певні є.
Мені 43. І я чудово пам´ятаю свою юність. Тоді також були жінки, що уявляли собі секс тільки з постійним партнером, а були й ті, що легко йшли на секс, а, от, в якісь стосунки їх затягнути було складно.
З деякими зі своїх давніх знайомих я досі іноді спілкуюся. Родинами обзавелися. Ті, що носа від стосунків воротили - також стали дружинами і мамами.
Кицюююня• 32 минуты назад
Ответ дляПосле 18
Все брехня или давай адреса легкодступных баб

Я красивый мужчина и все равно чтоб трахнуть местую адриану лиму надо кучу бабок вложить
Конечно ес ли подкаитшь к крокодилу то и за час уговорить можно
099 002 75 09 звони