Борець за гаманець• вчера в 17:24

Діти від різних батьків

Ваша думка, чи треба наполягати на спілкуванні між дітьми від різних матерів і одного батька. На зараз цього спілкування немає. Чи виростуть і самі вирішать.
Фима Собак• вчера в 18:30
Ответ дляА шо сталося?
Зачем? Бывший сказал что мой ребенок это мои проблемы- типа он же говорил что не хочет детей, хотел что бы я сделала аборт. Его уже бывшая родила через год- думала бога за бороду поймала. Он тоже ее бросил. Она говорила что сделает порчу на смерть моему новорожденному ребенку- я сейчас должна разрешить им общаться?
Який жах!
Але діти то тут до чого?

автор Борець за гаманець • вчера в 18:30
Ответ дляФима Собак
Так дорослим і не пропонується спілкуватися між собою. Тато ж дитину (чи дітей) забирає до себе на якийсь час? Ну, от, діти і можуть між собою спілкуватися. Головне в цьому всьому: не порушувати особисті простори кожної дитини. Є час, коли дитина має мати можливість поспілкуватися тільки з татом, а вже потім - можна і разом з іншою дитиною. В організації простору - також мають бути дотримані правила особистих кордонів.
Так діти не сперечаються за увагу і ніхто іншого не ’грабує’.
Ні,не забирає. Діти не знайомі.
А шо сталося?• вчера в 18:32
Ответ дляБорець за гаманець
О, ну вот это ближе к моей ситуации .в плане отношений между женщинами
Ну как бы изначально я не была против- они мне звонили с угрозами. Хотя на то время у меня уже был мужчина за которого вышла замуж и живем много лет. Сейчас сыну 18 исполнилось недавно, не хочу даже что бы те « родичи» где то появились на горизонте
Фима Собак• вчера в 18:33
Ответ дляБорець за гаманець
Ні,не забирає. Діти не знайомі.
А. То тоді питання до тата. Якщо він сам не хоче того спілкування з дитиною, то про яке спілкування між дітьми може йти мова?
В першу чергу, дорослі мають зрозуміти свою відповідальність за дітей і їхній добробут. Якщо тато такий, що тільки на словах і біоматеріалі тато, то про що казати?
автор Борець за гаманець • вчера в 18:35
Ответ дляФима Собак
Тато хоче але нічого не може зробити з позиціями жінок. Не такий тато. Він спілкується з дитиною на нейтральний території. Знайомити з обох сторін не хочуть жінки
Птица секретарь• вчера в 18:35
Ответ дляЧемна панночка
Если бы бывший муж был адекватный, то я была бы не против, а так он гандон, да и новая почти бывшая его жена тоже не айс , поэтому нет, я не хочу, да и ребёнок мой не хочет
Дико всё так... Чужие дети дружат, а с другими что не так?
Птица секретарь• вчера в 18:36
Ответ дляКсерокопия ночи
Здесь не подскажу, но знаю три семьи, где дочки от первого брака общаются со вторыми женами своих отцов, т.к. разница в возрасте у них всего-ничего и много общих интересов.
Клёво!
Фима Собак• вчера в 18:39
Ответ дляБорець за гаманець
А на вихідних (прям, пару днів) дитина, що не живе з татом, може погостювати у тата?
Лупаю цю скелю• вчера в 18:42
Ми з братом від першого шлюбу батька, спілкуємось, найрідніші люди, мої діти з дітьми свого тата ні, хоча я не проти.

Птица секретарь• вчера в 18:44
Ответ дляВсе возможно
ребенок от жены и любовницы
от первой и второй жены
еще примеры?
папа один, женщин две и больше
И что? А дети пусть дружат))
Клип. Пофиг, что проскальзывает раша, но по своему мудрый...
https://vkvideo.ru/video-77862236_456239735
автор Борець за гаманець • вчера в 18:44
Ответ дляЛупаю цю скелю
Так ви ж рідні з братом?
автор Борець за гаманець • вчера в 18:46
Ответ дляФима Собак
Ні. Та мама не відпускає і ставить ультиматуми а я також не в захваті і маю свої вимоги. Та й думаю, може, ну його
Лупаю цю скелю• вчера в 18:53
Ответ дляБорець за гаманець
Так ви ж рідні з братом?
Ні брат від першого шлюбу батька, постійно спілкувались, все життя разом.
автор Борець за гаманець • вчера в 18:55
Ответ дляЛупаю цю скелю
Вибачте, не в*їхала ..зрозуміла
Першоклашка• вчера в 18:59
У меня две сестры по папе и один брат по маме. Разница в возрасте большая, 12-17 лет. Не общаемся. С братом какое-то время жили вместе, потом он переехал. Мама всегда его любила, оберегала, тряслась над ним, меня это бесило. Сейчас он в рф, уже давно там живет, не общаемся. С сестрами папа с детства хотел чтобы мы общались, но как-то не получилось. Виделись на семейных праздниках, не часто. Сейчас живем в разных городах и странах, не общаемся даже по телефону
ротцвеники• вчера в 19:03
Ответ дляВсе знаю від і до
Сами решат. Мы с сестрой общаемся
Ну это в большинстве случаев будет общение уровня знакомые а не сестры
бювет_в_обед• вчера в 19:12
Ответ дляПтица секретарь
Кльово. Напевно. Гроші є на свята, відпочинки..
Дітям пофіг. Але не у всіх так....
А яке відношення мають гроші до того, що ми всі дуже дружні і це не через гроші
Фима Собак• вчера в 19:34
Ответ дляБорець за гаманець
Ну, тоді, дійсно, може ну його? Якщо дитині, що з татом не живе, за ті вихідні з татом, буде потім необхідно вислуховувати від мами купу неприємностей і розпитувань... Та й ще тато живе з жінкою, що може косо дивитися... То навіщо ті ’танці з бубном’?
Що ви можете робити: розповідайте вашій дитині, що в неї є сестра/брат по татовій лінії. Не нав´язливо, але аби дитина знала. З часом, може, коли діти подорослішають, вони і почнуть спілкуватися. Діти іноді мудріші за дорослих. Ще й якщо в них не виплекають дорослі образ один на одного, то шанс високий, що, принаймні, спробують поспілкуватися колись.
автор Борець за гаманець • вчера в 19:39
Ответ дляФима Собак
Дякую вам

Невгамовна Бу• 1 час назад
Ответ дляКсерокопия ночи
У мене так. Син і донька чоловіка спілкуються зі мною.