Значит надо• вчера в 20:30

КС у 4 пологовому (Київ) - прейскурант, поясніть пліз

***Кесарів (кесарський) розтин у нижньому сегменті
поперечним доступом 11911,00 грн***

Це офіційно за прейскурантом. Але ж я не розумію: до КС показання або є або немає. Якщо є, то КС безоплатне, якщо немає, то робити його взагалі не мають права. Тоді звідки цей рядок в прайсі? Чи це якійсь модний метод КС, а безоплатно просто ножем розпахують ? )))
Поясніть хто в темі.
Небалувана Галя• вчера в 20:33
Ага, ’ розпахують’ без наркоза

автор Значит надо • вчера в 20:42
Ответ дляНебалувана Галя
Ага, ’ розпахують’ без наркоза
а по суті питання?
KROX@• вчера в 20:49
Хто ці жінки, хто наважуються там народжувати?
По темі не підкажу, але лежала там на збереженні у 2021 році (бо живу у сусідньому будинку).Так заввіділення під час обходу перше питання - чи сплатила благодійний внесок.
So_so• вчера в 21:00
Там же на сайте четко написано: послуги по нсзу бесплатно, а Вы открыли раздел платные услуги. Если будет рожать не гражднка, например, для неё мед помощь платная.
автор Значит надо • 2 часа назад
Ответ дляKROX@
та повно жінок задоволених цим пологовим )) я сама там в Бондарука робила поліпектомію - зробив ідеально, жодного рецидиву за роки. В цілому відношення сучасне і людяне, є свіжий ремонт.
автор Значит надо • 2 часа назад
Ответ дляSo_so
я в курсе что платные услуги открыла - в этом и был вопрос, для этого и тема создавалась. Об иностранных гражданках я как-то вообще не думала, спасибо что просветили.