Ласую колобками• 2 часа назад
Тема політики, війни. Ви б розсталися?
Через політичні погляди, коли б дуже сильно його любили. Але говорить що не все так однозначно…і т д Що часто брешуть про війну. І т. д.
І багато всього різного на цю тему.
Я такая наивная• 2 часа назад
Если он говорит что раша молодец, то рассталась бы. Если не оправдывает рашу, то не расставались бы.
Вишня на торті• 2 часа назад
Я бы в принципе с таким человеком не сошлась изначально. Ведь человек не становится дураком вдруг
Мамина квіточка• 2 часа назад
А як ви влюбились, не знаючи його поглядів?
Чи ви не спілкувались?
Бабуся мороз• 2 часа назад
А вам важно его мнение про войну или он сам и ваши отношения? Выбирайте. Война с вас все соки выпьет, а отношения дают энергию и любовь, если они здоровые, конечно
Ласую колобками
• 2 часа назад
Ответ дляВишня на торті
Та до того не піднімали взагалі тему політики . А потім от розговорилися. Я і орала і доказувала.
Сиджу зараз от якась опустошена і думаю про це все.
Ласую колобками
• 2 часа назад
Ответ дляБабуся мороз
Відносини такі що я не мала таких гарних ні з ким і більше вже не буду та і не хочу мати з іншим.
Але тут сьогодні мене це вибило аж з колеі.
Вишня на торті• 2 часа назад
Ответ дляЛасую колобками
Ну причем здесь тема политики?
Политика это если бы вы были националисткой, а он социалистом и у вас были бы разные взгляды на какие то законы, на то как государство должно решать какие то проблемы или за кого на выборах голосовать. А когда пятый год происходят массовые убийства гражданского населения и города сносят под ноль это не политика.
Лорка-хлорка• 2 часа назад
Ответ дляЛасую колобками
Так может не он дурак?
Ласую колобками
• 2 часа назад
Ответ дляЯ такая наивная
Не оправдує. Але і дії інших наших українців під сумнів ставить. Бо я прямо спитала, чи тобі подобається росія. Ще і про Польщу ми говорили. Він і там говорив що не все так однозначно. Але на питання чи вони тобі подобаються чи ти оправдовуєш і то відповідь була ні.
Але я така категорична. В мене нема такого що різні бувають люди в різних країнах і добрі і погані.
Ласую колобками
• 2 часа назад
Ответ дляМамина квіточка
Чи ви не спілкувались?
Тактовно не обсуждали прямо аж так подоробно ці теми. Поверхнево.
Мамина квіточка• 2 часа назад
Ответ дляЛасую колобками
А скільки ви у стосунках?
Просто Фіфа• 2 часа назад
Загалом політичні теми це відображення внутрішньої сутності людини, чи близька вона мені чи ні, так в окремих питаннях ми можемо не сходитися, проте рашка для нас обох однозначне зло.
Ласую колобками
• 2 часа назад
Ответ дляМамина квіточка
А скільки ви у стосунках?
Півтора року.
Мамина квіточка• 2 часа назад
Ответ дляЛасую колобками
Півтора року.
Ого. І це перша розмова про війну?
Чи ви на відстані і пару раз зустрілись?
Ласую колобками
• 2 часа назад
Ответ дляПросто Фіфа
От як на моє питання б відповів чи подобається рашка і Польща? Якщо сказав би так. Гарні країни. Мене в 24 секунди б рядом не було. А це ми довго довго спорили . І його висновки у війні часто брешуть .
Ласую колобками
• 2 часа назад
Ответ дляМамина квіточка
Ого. І це перша розмова про війну?
Та були звичайно розмови. Але без довгих суперечок і аргументів.
ЭтаваНиМожетБыть• 2 часа назад
Расставайтесь. В таких отношениях нет будущего. Вы его постоянно будете подозревать в работе на другую сторону.
Бабуся мороз• 2 часа назад
Ответ дляЛасую колобками
Автор, простите, не тупите, на*рите на эту ситуацию. Вы не выиграете ничего, если из-за этого бросите его. Ну вот вообще ничем не выиграете. Оставьте ему право на его мнение, и в будущем это поможет в общении с людьми. Имейте свое, а он свое. Вряд ли он сидит и говорит, что как круто, что люди умирают, правда? Он больше скорее всего на политический лад размышляет. А тут вообще не факт, что нам не дурят в информационном поле. Все, не дурите, расслабьтесь.
Мамина квіточка• 2 часа назад
Ответ дляЛасую колобками
Це те саме, тільки дипломатично.
Ну не може більш менш здорова психічно людина, живучи в Україні, казати прямо, що рашка подобається.
Подивіться на тутешніх кацапських ждуніх, одна з яких он зверху (хлорка) вже відписалась, у них завжди не все однозначно.
Хоча вони однозначно кацапські блядіни.
Завжди мало• 2 часа назад
Ви все одно розбіжитесь, просто не зараз. Коли людина тупа і підла, позбавлена принципів, це завжди закінчується погано. Оце зараз букетно-цукерочне відійде, і почне лізти справжня натура. Це ви почули перший дзвіночок. Насолоджуйтесь стосунками поки є. Чого ото робити різкі рухи.
Ласую колобками
• 2 часа назад
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
В смислі?
Ласую колобками
• 2 часа назад
Ответ дляЗавжди мало
Інше все подобається. Не знаю що робити.
НеКонец-Света• 2 часа назад
Ответ дляЛасую колобками
Тобто у вас всі або хороші або погані?🙃
Примарочка• 2 часа назад
В цій війні дійсно не все так однозначно, багато про що брешуть, замовчують, і ця війна є договорняковою.
Ласую колобками
• 2 часа назад
Ответ дляНеКонец-Света
Тобто у вас всі або хороші або погані?🙃
Так . Я проста і пряма. Всі руські погані і всі поляки. Все.
Мамина квіточка• 2 часа назад
Ответ дляЛасую колобками
То що ви будете робити - терпіти і обтікати?
Хай знайде собі якусь таку саму хвойду, а ви -нормального.
НеКонец-Света• 2 часа назад
Ответ дляЛасую колобками
А українці всі хороші? От чесно, я б з людиною такою «простою і прямою» сама розсталась