Сиреневенькая• 2 часа назад
Помогите собрать чемодан
Впервые за 15 лет еду на море и вообще впервые - с ребенком (8 лет). Едем на 7 дней на море и день прогулка по городу. Что взять с собой с одежды? Я набросала огромный чемодан и все не влазит (( А вдруг холодно, надо теплое, положила ребенку лёгкую ветровку, кофту на флисе, леггинсы и костюм штаны с кофтой, рубашка, джинсовые шорты, 3 обычных шорт, майки, футболки, летний костюм с штанами . Только обуви 6 пар минимум на двоих. Себе 3 сарафана , хочется и четвертый, футболки, шорты, наверное надо штаны, теплую кофту, трусы, носки, купальники..Полотенца пляжные, парео, лекарств куча. И как его все тащить(( Поделитесь опытом, что вы берете и что реально не пригождается. Может какие советы. Ещё по прогнозу будут дожди со следующей недели ( Италия) . То есть только летним не отделаться.
Галя-краля• 2 часа назад
Вы же на море едете. Нафига вам столько теплой одежды для 8 летнего ребенка? Одной единицы с длинным рукавом и легенсов или штанов вам точно хватит
Сиреневенькая
• 2 часа назад
Есть мысль, что сейчас нагребу, а буду носить один сарафан и шорты с футболкой)))
Апофиозная• 2 часа назад
Приїхала з моря
В мене з дитиною по одній парі взуття - сандалі крокс
По одній теплій кофті.
Ну футболки дитині на кожен день брала, 2 пари шортів, собі шорти, два плаття, 3 футболки і 2 спідниці
Все,
Наївна тягнути стільки речей, не знаю
По одній теплій кофті.
Все,
Наївна тягнути стільки речей, не знаю
Сиреневенькая
• 2 часа назад
Ответ дляАпофиозная
Приїхала з моря
По одній теплій кофті.
Все,
Наївна тягнути стільки речей, не знаю
По одній теплій кофті.
Все,
Наївна тягнути стільки речей, не знаю
Я думала брати кросівки, босоніжки і крокси кожному. Дякую !
Анонимарик• 2 часа назад
Я беру много одежды себе и ребенку и лекарств много и косметики, у меня все вылезает в 2 чемодана спокойно
Апофиозная• 2 часа назад
Ответ дляСиреневенькая
Навіщо?
Сиреневенькая
• 2 часа назад
Ответ дляФайна_зупка
В Італії спека, ви ж не на лижі збираєтеся
Дивлюсь, там як раз коли ми поїдемо буде трохи похолодання. Зараз показує 26-30 вдень. Ввечері буде десь 20, якщо гуляти ввечері то прохолодно.
Сиреневенькая
• 2 часа назад
Ответ дляАпофиозная
Навіщо?
Крокси резинові на море ходити. Босоніжки- по місту гуляти, на екскурсії. А кросівки- якщо ввечері буде холодно.
Файна_зупка• 2 часа назад
Ответ дляСиреневенькая
Ви серйозно?
Сиреневенькая
• 2 часа назад
Ответ дляАнонимарик
Я можу лише чемодан взяти і рюкзак, бо не дотягну, пересадки. Вперше сама їду, боюсь багато багажу. Але беру наче саме необхідне, і воно все не влазить. А хочеться і фото в красивому одязі )) а його вже нікуди сунути
Файна_зупка• 2 часа назад
Ответ дляСиреневенькая
Беріть пару штук суконь , і фото гарні і місце не займають, більше нічого не потрібно
Сиреневенькая
• 2 часа назад
Ответ дляФайна_зупка
Ви серйозно?
Я ж кажу, більше 15 років ніде не була. Я вже не пам´ятаю що там треба, а тим більш з дитиною. Ще похолодає, а в неї одягу нема. І ще, чи брати зонт?
Файна_зупка• 2 часа назад
Ответ дляСиреневенькая
Не похолодніє в серпні
Khmelnichanka• 2 часа назад
Одягу я би багато не брала.
По 2 пари взуття і 1 кофтині з довгим рукавом.
А далі - 1 веох на кожний день (тобто, 7 верхів загалом на кожного), і по 3-4 низи.
По 2 купальники (не побачила одразу, що у Вас дівчинка).
Ну і білизна :)
Сиреневенькая
• 2 часа назад
Ответ дляФайна_зупка
Не похолодніє в серпні
Тобто,легких лосін дитині буде достатньо думаєте.
Инстагра_мерша• 2 часа назад
Теплої одежі забaгато- це точно, кросівки на Вас- з собою босоніжки і крокси., з теплої - достатньо джинсів і щось з рукавом- сорочка або кофтинка.
Файна_зупка• 2 часа назад
Ответ дляСиреневенькая
Мої діти не носять лосіни
, все літо в шортах
Вбигудях• 2 часа назад
Ответ дляСиреневенькая
вы за 7 дней и до половины чемодана не дойдете- ехали бы на месяц- другое дело
Губи до вух• 2 часа назад
Ответ дляСиреневенькая
Куди саме на море ви їдете?
Все і одразу• 2 часа назад
Ответ дляСиреневенькая
то ноги в босоніжках змерзнуть?
Сиреневенькая
• 2 часа назад
Ответ дляГуби до вух
Куди саме на море ви їдете?
Італія, Лігурія
Сиреневенькая
• 2 часа назад
Ответ дляВсе і одразу
то ноги в босоніжках змерзнуть?
Та може Ви й праві. На крайній випадок носки в босоніжки
Губи до вух• 2 часа назад
Ответ дляСиреневенькая
Італія, Лігурія
Там пекло. Які кросівки, джинси?
Сиреневенькая
• 2 часа назад
Ответ дляГуби до вух
Там пекло. Які кросівки, джинси?
Ясно)) я не була там ніколи. По прогнозу трохи похолодання передають
Покращена• 2 часа назад
Ответ дляСиреневенькая
Босоніжки можна не брати. Кеди чи кросівки і крокси. Сім днів це дуже мало. Нафіга вам стільки тих сорочок і шортів і футболок. Як прирече то вже футболку під краном виперете чи там якусь одиницю одягу купите. В Європі є магазини з розпродажами
Мастер Клас• 2 часа назад
Ответ дляСиреневенькая
Зачем?
Думаете будет +5?
Мой летом носит только кроксы (если не надо дресс код), потому максимум могу взять более плотные носки для похолодания.
Думаете будет +5?
Я матуся, мені можно• 2 часа назад
Ответ дляАпофиозная
Навіщо?
Не все хотят круглосуточно ходить в пляжной обуви. И в ресторан, и на экскурсии