Жерица ночи• вчера в 20:41
Работаете для себя или ради денег?
Зробіть вибір:
вже голосів:
Для себя.
Ради денег.
Не работаю.
ЭтаваНиМожетБыть• вчера в 21:02
Ответ дляОпля Картопля
Про що саме не фантазувати? Творчі люди, люди які мають власну справу, працюють на себе, їх безліч.
Я ж написала - НА себе вірю, а не на когось.
що ви мені доводите?
Я бачу що ви тупа, не старайтесь вже так
що ви мені доводите?
Опля Картопля• вчера в 21:03
Ответ дляКолгоспниця
Ого какая ты перепуганная - что аж говно лезет из тебя. Каково оно с говном внутри жить ? Чмоня «творческая помидорная» 🤣🤣🤣
Іди нахуй. Як реп´ях.
Колгоспниця• вчера в 21:03
Ответ дляОпля Картопля
Іди нахуй. Як реп´ях.
Нет. Это ты иди нах. Конченое быдло
75В• вчера в 21:03
Ответ дляОпля Картопля
Саме про вас мій допис. Робота в кайф не означає відсутність зусиль. Ви молодець насправді.
так, я згодна що важливо знайти те, що подобається.
Але втомлює вона не менше, ніж робота заради грошей)) Я про це.
А є певні аспекти роботи, від яких мене аж викручує, але маю це робити.
Тому я не ідеалізую цю ’улюблену роботу’))
Гуляю босоніж• вчера в 21:07
За деньги конечно, для себя я бы жила в каждой стране по году , исследуя жизнь)