Лінива, не каюсь• сегодня в 18:15

Стоматолог/стоматологія, Київ

Перечитала архів тем на цю тему, але спитаю.
Розкажіть, де лікуєте зуби і задоволенні лікуванням, Київ, правий берег. Питання навіть не стільки в ціні (але дуже дорогі не підходять, бо не витягну фінансово), а в тому, щоб після лікування зуб простояв хоча б років 8-10, а не 2-3. Років 12 тому лікувала все глобально в одного лікаря, багато що досі стоїть, а щось вже треба лікувати, але на зараз до мого лікаря не потрапити. Хотілося б краще до нормального лікаря в клініку з відносно сучасною апаратурою і не з одним-двома лікарями, бо в невеликих клініках/кабінетах в мене поки досвід негативний.
Бутерброд з ікрою• 2 часа назад
Ищите что-то в ближнем пригороде. Там более менее вменяемые цены, в самом Киеве стоматологи зажрались под завязку.

автор Лінива, не каюсь • 1 час назад
Ответ дляБутерброд з ікрою
Щось я не готова їздити за місто до стоматолога, та і запитую я про інше. Але дякую.
Як ухурделю• 1 час назад
Ответ дляБутерброд з ікрою
Та звісно, я з Обухівщини їду в Київ, бо там дешевше, а ви автора до нас відправляєте? Подивіться наші ціни