Смешнюча• сегодня в 11:45

Ви б соромились іти на пляж?

На моєму місці та з моєю фігурою? Просто якось бачила як мій мч дивиться розглядає на пляжі інших дівчат і чомусь через цю ситуацію соромлюсь
Василина Семеніч• 2 часа назад
Ответ дляНаодинцi
Ну я бы так не успокаивала ’все они розглядають інших жінок’. Ладно бы он это сделал в компании с мужиками. Но когда ты со своей девушкой/женой и ПЯЛИШЬСЯ на других юаб, именно не просто посмотрел, как и на остальных прохожих, а ПЯЛИШЬСЯ, то это уже откровенное неуважение к своей женщине.
Мужчина просто не любит, вот и все.

Василина Семеніч• 2 часа назад
Ответ дляЩастя-здоровля
Ну ему хочется смотреть на красивое. Если дома не очень
Мысли потребителя, но не мужчины, который любит.
7_кг_рыбы• 2 часа назад
Давненько и я свои селфи не выставлял.
Это я ещё молодой до войны))
Покорительная• 2 часа назад
Сальма Хаєк на мінімалках.
Це єдиний і останній хлопець у вашому житті? Чого ви за нього чіпляєтесь? Нічого, крім комплексів, він вам не дасть
Пацелуйнитуда• 2 часа назад
Тема сзади не раскрыта
Оцененная• 2 часа назад
Ответ дляСмешнюча
Я теж дивлюсь. Але коли коли він прям залипає і кілька разів, то це не приємно. Ще коли я поряд
Дело не конкретно в их фигурах, а в ваших отношениях. Он Вас не уважает, а у Вас низкая самооценка. Все срослось.
Если что, я вместе с мужем рассматривала чужие фигуры)
Просто Фіфа• 1 час назад
Ответ дляСмешнюча
Так, саме таке і було. Просто подивитись це норм, ну або дійсно сам чи з чоловіками. Але ми були в річці і дівчата на березі були у відвертих купальниках і задом обернуті, то він на них кілька разів прям залипав
то ж не купальники виннi, а попки гарнi)
Просто Фіфа• 2 часа назад
Ответ дляПацелуйнитуда
Тема сзади не раскрыта
там порожнинка...все пiшло на перед, то мч й заглядаеться на задки)
Коко На Страже• 1 час назад
Ответ дляИз Виа-гры
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3866342
Цель Ваших тем?
Уже вкотре бачу це тіло, автор хоче компліментів

Тяжка справа• 1 час назад
Ответ дляСмешнюча
Та це зрозуміло) але не дуже приємно, коли мч ну прям залипає на інших.
Так нах он нужен?
Я_не_аноним_100%• 1 час назад
Ответ дляСмешнюча
Розглядайте чоловіків
Борець за гаманець• 52 минуты назад
Ответ дляСмешнюча
Напевно так і є. Бо в мене виникають комплекси, якби я була гарніше, краще фігура, то такого б не було.
Ну у вас жирные бедра, сиськи висят. Ничего не поделаешь
Шукаю трусики• 24 минуты назад
Я б соромилась йти в такому непристойному купальнику
Курочка-чубаточка• 14 минут назад
Не лінь було таку херню вигадувати?