БлинчикБезСметанки• вчера в 19:24
Поделитесь пожалуйста промокод Интертоп з Укрзалізниці, Дякую!
Не гоню• 20 минут назад
Поделюсь рефералкой в банк Пумб, где в этом месяце 10% кешбека в Интертоп без всяких минимальных заказов и при оплате кредитной картой. И нам с вами еще ляжет денежка за подключение.
Рекомендую ПУМБ👍
Отримай бонус 300 грн за картку з кредитним лімітом або 100 грн за картку без кредитного ліміту.
1. Встанови застосунок за цим посиланням
2. Відкрий картку і сплати щось на суму від 100 грн.
Кредитний ліміт встановлюється за рішенням банку.
Рекомендую ПУМБ👍