ніколи такого не було• сегодня в 13:06
Хтось ще зараз розуміє, що ваш шлюб - лайно?
Півжиття прожила з людиною, яка любить тільки себе, а я для нього - просто ресурс. Паскудно на душі…
Единорог помог• сегодня в 14:29
Ответ дляніколи такого не було
Та всього: грошей, терпіння, все по дому сама, продукти тягну сама, не можу захворіти, бо мене ніхто не підмінить, і ніхто про мене не попіклується, не можу нічого сказати, бо є тільки його думка і неправильна. Ще й кляма падає, починає орати, псіхувати на любу дрібницю. А я типу маю бути мудрою і всі його псіхі розуміти і у всьому його підтримувати…
Емое, это прям про моего, но пока терплю его почти 4 года