Крижана бурулька• вчера в 13:05
Порадьте ортодонта в Києві і яка ціна адекватна на металеві беректи, ціні дуже
відрізняються в клініках.
Цирк на дроті• вчера в 13:13
Ответ дляДоктор Варвар
Постою, послухаю
Та присядьте хоч, чо стоять, невдобно
Я натуралка• вчера в 13:58
Інна Єрьоменко, клініка Джорно Дентале.
2,5 роки назад ставила металеві самолігуючі брекети за 30 тис (обидві щелепи). Ціна нормальна, з лікарем сподобалось працювати.
Крижана бурулька
• вчера в 14:14
Ответ дляMarvi
Идите на ортодонта грамотного, а не на цену на брекеты, а грамотных дешевых не встречала
я подивилась тих, що радять Савоник і Броцкій, вони в приватних клініках, для мене дуже дорого...
Крижана бурулька
• вчера в 14:17
Ответ дляЯ натуралка
Інна Єрьоменко, клініка Джорно Дентале.
щиро дякую
Крижана бурулька
• вчера в 14:27
Ответ дляЯ натуралка
Інна Єрьоменко, клініка Джорно Дентале.
Скажіть, будь ласка, самолігуючи - як часто потрібно до лікаря звертатись, на звичайних раз у місяць на заміну резинок, огляд. Ви довго носили їх?
Я натуралка• вчера в 14:34
Ответ дляКрижана бурулька
Самолігуючі йдуть без резинок - корекція по різному. Перших півтора року раз на 2 місяці або якщо зломала дугу, відлетів брекет - по ситуації.
Брекети в мене не відлітали, дуга ломалась. Їх кожного разу ставлять різні, залежить від металу.
Останній рік корекція раз в 1 міс +/-.
Але резинки ви будете носити все одно. Це інші резинки - еластики. Їх чіпляють за нижній і верхній брекет для корекції прикусу.
Нічого складного в цьому немає)
Корекція по ціні в середньому 1200 грн.
Крім ціни на брекети враховуйте ще знімки, КТ, відбитки, план лікування. Спочатку ставлять брекети на верхню щелепу, через місяць нижня. На пару днів з*явиться чутливість зубів.
Вам розпишуть ціни на все від початку до кінця лікування і будете знати скільки вийде. Після зняття брекетів - вартість зняття, ретейнери, капа.
Я ношу 2,5 роки, вже фінал, в мене проблема з прикусом і кутніми зубами. + процес затягнувся через імпланти і нарощування кістки для нього.
В середньому брекети носяться 2 роки.
Останній рік корекція раз в 1 міс +/-.
Нічого складного в цьому немає)
Корекція по ціні в середньому 1200 грн.
В середньому брекети носяться 2 роки.
Крижана бурулька
• вчера в 14:58
Ответ дляЯ натуралка
Останній рік корекція раз в 1 міс +/-.
Нічого складного в цьому немає)
Корекція по ціні в середньому 1200 грн.
В середньому брекети носяться 2 роки.
Останній рік корекція раз в 1 міс +/-.
Нічого складного в цьому немає)
Корекція по ціні в середньому 1200 грн.
В середньому брекети носяться 2 роки.
Дуже Вам дякую!