Домовенок Кузя• вчера в 14:45
Ґалбрейт
Читаю останню видану книгу з серії про Страйка. Вже зарікалася не починати недописані серії, але втрапила на цю.... Вже, як є. Після прочитання цих книг нападає "нечитун" - все не те :(.
Порадьте, щось цікаве 🥺
Трохи злякана• вчера в 14:48
О так, після Страйка мені теж всі детективи не такі). Лише Жоель Діккер читабельним виявився.
Домовенок Кузя
• вчера в 14:51
Ответ дляТрохи злякана
А ще 2 навіть ненаписані.
Це років 4.....
Трохи злякана• вчера в 14:52
Ответ дляДомовенок Кузя
А ще 2 навіть ненаписані.
Це років 4.....
Вони ж самодостатні кожна окремо).
Домовенок Кузя
• вчера в 14:53
Ответ дляТрохи злякана
Вони ж самодостатні кожна окремо).
Я маю на увазі головних героїв 🥰
Трохи злякана• вчера в 14:54
Ответ дляДомовенок Кузя
Я маю на увазі головних героїв 🥰
Я так і подумала).
Щебетушка• вчера в 15:02
Франка Тільє трилогію читали?
Каррізі, Геррітсен, Маррс, Гранже
Кара Хантер дуже непогано пише
Зараз читаю Ізабелу Мальдонаду третю частину про Ніну Герреру, динамічненько так.
Ну а по Галбрейту, так, ГГ - то любов
. Маю всі 8 книг, прочитала перші три і тримаю їх на майбутнє))
Каррізі, Геррітсен, Маррс, Гранже
Кара Хантер дуже непогано пише
Ну а по Галбрейту, так, ГГ - то любов
Святатабожа• вчера в 15:09
Теж люблю Страйка. Можу порадити Саймона Беккета, серію про паталогоанатома-детектива.
Якщо подобаються детективи саме з любовною лінією, то можу порадити пошукати серію про детектива Лінлі, їй уже років 20 і є екранізація серіал, тільки немає наших книг українською, треба в інтернеті шукати.