Чемна панночка• 2 часа назад
Мами дітей молодшої школи, як ходити на роботу?
Мами дітей до четвертого класу, у яких чоловік цілий день працює, і немає підстраховки чи бабусь, що робити, як вчитися чи працювати, якщо ту дитину потрібно забрати о 12-13? Я не знаю, я в якомусь трохи ступорі, тому що зараз дитина до 7 в садку, останній рік. А потім як? Забити на все і знову вічний декрет?
жижифреймут• 2 часа назад
У мене і чоловіка немає, знайшла роботу до 16.00, встигаю забрати дитину до 17.30. є групи продовженого дня у школі. Моя дитина сидить дома сама, коли я на роботі, 7 років, ну а що робити, вже і гуляє у дворі сама, ключі від квартири в неї є.
Чемна панночка
• 2 часа назад
Ответ дляжижифреймут
Не страшно вам? Це 7 років. А в мене ще й дитина з РАС, не розуміє де що можна і довіряє всім підряд, його самого не можна залишати. Ще й не знаю чи його в групу продовженого дня візьмуть з цією особливістю.
Чеширская кошечка• 2 часа назад
Ответ дляЧемна панночка
Вам тільки не працювати чи неповний робочий день або брати няню
Ответ дляЧемна панночка
Страшно не страшно не працює коли немає що їсти.
Мрію про космос• 2 часа назад
Как все в таком случае делают. Телефон с геолокацией, школа, ближайшая к дому, ключ на шею. Либо школа с продленкой, кружки при школе или рядом.
Сундучок с каникулами• 2 часа назад
Недорогая частная школа, там и укрытие и продленка и все уроки.
Чемна панночка
• 2 часа назад
Ответ дляЧеширская кошечка
Я закордоном, тут няня як крило літака(
жижифреймут• 2 часа назад
Ответ дляЧемна панночка
Страшно коли я на роботі, а тривогу по балістиці дають, дзвоню і кажу, щоб йшла у коридор. Моя розуміє, їжу може розігріти у мікрохвильовці, на плиті не вміє, розповідаю, що можна а що ні. Ну в мене якось так склалося, що через обставини їй треба бути самостійною.
Советничаю тут• 2 часа назад
Работала не полный рабочий день , и няня была так как ребенок еще и болел
Чемна панночка
• 2 часа назад
Ответ дляSvitlo_
Буде інклюзія?
Так, він неагресивний, з дітьми нормотиповими ладнає, але звісно з ним багато спеціалістів працює.
Чеширская кошечка• 2 часа назад
Ответ дляЧемна панночка
Я закордоном, тут няня як крило літака(
Ніхто ж не знає чи є інклюзія у вашій школі, продовжений день і т.д.
Как нефиг делать• 2 часа назад
Ответ дляЧемна панночка
В школі немає тьютера?
Чемна панночка
• 2 часа назад
Ответ дляSvitlo_
Автор за кордоном. От мені цікаво чому автор пише на українському форумі
Того що проблеми всіх мам однакові що в Україні, що закордоном. А так як я українка, чому б і ні?
сою не люблю• 2 часа назад
Ответ дляSvitlo_
Я тоже сразу думаю, обстрелы, подвалы, пусть мама будет дома,если есть возможность. А тут закордонщицы
неДоПриличий• 2 часа назад
Ответ дляЧемна панночка
Конечно возьмут
сою не люблю• 2 часа назад
Ответ дляЧемна панночка
Нет,не одинаковые проблемы
Чемна панночка
• 2 часа назад
Ответ дляКак нефиг делать
В школі немає тьютера?
Тьютор є, але одиниці вибивають цього тьютора на групу продовженого дня.
Чеширская кошечка• 2 часа назад
Ответ дляЧемна панночка
Чим вам допоможе група продовженого дня в Україні? Якщо часто за кордоном не так
Нашли в капусте• 2 часа назад
Ответ дляЧемна панночка
Так чего Вы претесь на работу, заботьтесь о ребенке-инвалиде. Муж пусть работает.
Гарантую неперелевки• 2 часа назад
Ответ дляЧемна панночка
Та потому что здесь другие проблемы, кто знает какая там школа, и насколько беспомощен ваш ребенок. Если не сможет сам ходить домой, то кто вам поможет, кроме вашего мужа.
Все подумали о тревоге, неужели до вас это не доходит?
Чемна панночка
• 2 часа назад
Ответ длясою не люблю
Я не так давно поїхала. Насиділась в підвалі, і постраждати встигла від тих обстрілів, якщо вам так буде спокійніше на душі😉