Без Баяна• 1 час назад

Початок переменопаузи, виріс живіт

Дівчата, хто вже пройшов або проходить цей "прекрасний" етап жіночого життя, про інші симптоми писати не буду, але цей мене просто вбиває. Додала у вазі, живіт з´явився. Я з ним все життя боролася, в мене така будова тіла " невдала", я прямокутник, додався живіт, скоро буду квадратом... Гзт поки лікар не призначала, поки рослинний препарат на 3 місяці, потім знову контроль аналізів і буде видно. Чи допоможе мені гзт позбавитися цього кола навкруги талії, чи це назавжди. Харчування намагаюся контролювати. В мене й так вже прілічний пакєт: мірена, ад... Я на них не набирала вагу, а тут прямо пішло вверх...
А_мій_самий_самий• 1 час назад
Силовые тренировки, автор
Другого способа сохранить тело 40+ просто нет

Перловая Кашка• 1 час назад
А який ваш вік?
Бо мені 46, чекаю коли він почне рости
Вже начиталась і страшно
Зайченя• 1 час назад
Возраст?
Небоброїдка• 1 час назад
Ответ дляА_мій_самий_самий
Силовые тренировки, автор
Так и есть, не знаю почему вам столько дизов налепили. Информации на эту тему полно.
Спасу мир• 1 час назад
Ответ дляПерловая Кашка
А який ваш вік?
Бо мені 46, чекаю коли він почне рости
Вже начиталась і страшно
Рости може через міому
А_мій_самий_самий• 1 час назад
Ответ дляНебоброїдка
Потому, что хочется верить в волшебную таблетку, а не в ежедневные физ нагрузки до конца жизни
Мааарковная• 1 час назад
живот вырос от питания. гормоны гормонами -огурцами бы не наели.
пишите в дневник что едите и сколько.
Коплю на груди• 1 час назад
Вы узи делали? Могут быть сюрпризы(
автор Без Баяна • 1 час назад
Ответ дляА_мій_самий_самий
Силовые тренировки, автор
В мене заборона на силові. Проблеми із попереком. На йогу ходжу, але все одно біль постійний.

автор Без Баяна • 1 час назад
Ответ дляПерловая Кашка
А який ваш вік?
Бо мені 46, чекаю коли він почне рости
Вже начиталась і страшно
44 роки.
автор Без Баяна • 1 час назад
Ответ дляСпасу мир
Рости може через міому
Я була на узі минулого місяця
А_мій_самий_самий• 1 час назад
Ответ дляБез Баяна
Спортивное плаванье, а позже- с утяжелителями
Инфотуфелька• 1 час назад
Ответ дляМааарковная
пишите в дневник что едите и сколько.
Я конечно молодая очень для менопаузы
Ну а если отеки , получается водой можно набрать? Отеки могут быть из за дисбаланса гормонов, дефицитов
автор Без Баяна • 1 час назад
Ответ дляМааарковная
пишите в дневник что едите и сколько.
Цукерки навіть кинула. Пєрсіками, динями могла ... Але харчуюся, як і раніше. Навпаки, вживаю більше корисної їжі...
автор Без Баяна • 1 час назад
Ответ дляКоплю на груди
Вы узи делали? Могут быть сюрпризы(
Минулого місяця. Пішла, щоб виключити сюрпризи. В мене мірена ...
Мааарковная• 1 час назад
Ответ дляИнфотуфелька
Я конечно молодая очень для менопаузы
воду пить обязательно.отеки не от воды,а от плохой работы почек или сссистемы.
воды рекомендуют 30г на 1 кг веса.
автор Без Баяна • 1 час назад
Ответ дляА_мій_самий_самий
Блін... Від плавання починає дуже плече боліти... Я все життя намагаюся рухатися, зарядка ранкова,а тепер і вечірня ( настанови невропатолога)
So_so• 1 час назад
Антидепрессанты это, от них.
Мааарковная• 1 час назад
Ответ дляБез Баяна
фруктоза! это вообще по минимуму.
нажимайте на белок и свежие овощи пока лето.
лакомиться фруктами вам пока нельзя.

Коплю на груди• 1 час назад
Ответ дляБез Баяна
я не беременность имела ввиду, а более неприятные сюрпризы
автор Без Баяна • 1 час назад
Ответ дляSo_so
Антидепрессанты это, от них.
Я на них 1,5 року
автор Без Баяна • 1 час назад
Ответ дляКоплю на груди
В будь-якому випадку, я їх виключила...
сою не люблю• 1 час назад
ЗГТ не допоможе від зайвої ваги та живота, ще й груди підростуть) Я сподіваюсь тільки, що після гормональної перестройки зможу трохи схуднути.
Пожарник• 1 час назад
мне 49, уже 3 года менопауза.
живот у меня от хронического кортизола. вот летом уехала из одессы на 12 дней всего заграницу - отключила тревогу, эппо, не читала телеграм.

ела больше обчного - в гостях, кормили на убой, + каждый день на море витамин Д.
я в итоге похудела в животе и груди прилично. прям ОЧЕНЬ.

за месяц дома все вернулось обратно. это СТРЕСС не просто хронический а ежеминутный....
Дую на вітер• 1 час назад
О, в мене така ж проблема. Їм, як звичайно, багато ходжу, а вага виросла. 🤪
автор Без Баяна • 1 час назад
Ответ длясою не люблю
Дякую
kvitanka• 1 час назад
Авторе, сходіть здайте ліпідограму і глікований гемоглобін. Це навіть безкоштовно по скринінгу 40+
МадамОхмури• 1 час назад
Ответ дляБез Баяна
Силовые можно и с грыжами и с протрузиями
mari262• 1 час назад
Ответ дляПожарник
мне 49, уже 3 года менопауза.

Полностью согласна.
90x60x90• 1 час назад
Я год , как вошла в климакс, ем не больше, нагрузки хватает, а живот вырос и еще появилось сильное вздутие, это тоже есть при климаксе.
Вес тот же. И да, стрессы ежеминутные