Я якийсь час почала читати, почала з Вʼєтнама ж, і от дійшла вчора до холодної війни, тощо. Я і раніше поверхово чула, а це прям почитала
Страшні речі, звичайно. Доречі що цікаво, як мінімум двічі відмовлялися виконати наказ про запуск самі знаєте чого - саме ракетчики (чи хто вони) СРСР. Тобто двічі , як я зрозуміла, вже були накази про пуск ЯЗ, чи що????
А про автономну систему «відповіді» на загрозу у сша і росіі хтось читав? Там теж виявилося цікаво. Тільки у сша ще є все одно обов’язкове підтвердження людиною, (навіть яка на борту того літака судного дня, який постійно в режимі чергування із прогрітими двигунами), а у росіі як завжди- автоматом, навіть якщо датчики здуріли/збій тощо. І людина не треба. Автоматом.
Marinamariana• сегодня в 12:08
Ответ дляTeonaa
Що я за висновок зробила- так це те, що людина як вид - має явно якусь поломку днк.
Це можна йобнуться з тої гонки озброєнь, з мети цього всього..з вкладень фінансових. Боооо
Екологія мінус, пенсії мінус, благоустрій нікому не всрався. Це якась фігня
Вы пришли к правильному выводу
Ответ дляNYC
Вроде ж есть в России. Подобные есть у израиля, великобритании...и еще у кого то не помню.
Ну може
Я в ші читала
Він чогось взявся порівняти совок і сша
Пише що в Росії «мертва рука». Назва системи. Виявляє за мить пуск як загрозу собі, і подаються сигнали атомоходу під льодами, бункерам підземним тощо; вилазять установки і вперьод.
А в штатів - останнє рішення за людиною виключно плюс правило ніколи перші. Лише як відповідь коли на них напали.
Коротше граються не в ті ігри.
І цікаво було про інструкції якщо не відповідає керівництво держави, якщо знищено вашингтон - як передається влада, які там етапи, ключі..кому, куда..
Все це цікаво но безглуздо. Краще б такі надсистеми вигадували для чогось іншого. Океан від пластику почистить не можуть. Наддержави блть. Який океан - не можуть діалоги вести. Коротше одним словом збій в днк, зайва хромосома, помилка природи. Зла не хватає.
Я в ші читала
Він чогось взявся порівняти совок і сша
Коротше граються не в ті ігри.
Ответ дляTeonaa
Ну може
Я в ші читала
Він чогось взявся порівняти совок і сша
Коротше граються не в ті ігри.
Я в ші читала
Він чогось взявся порівняти совок і сша
Коротше граються не в ті ігри.
Ну так глубоко я не вникалв).