Тантрический кекс• 2 часа назад
Я боюсь пішоходів, самокатчиків, вело, і всіх хто порушує ПДР
Вже мабуть багато хто бачив відео зі Львова . Там ще і тато в телефон залип ішовши на червоний . Дуже шкода водіїв та дитини і тата шкода теж трішки, адже якщо виживе- то йому з цим жити
Я натуралка• 2 часа назад
А я боюсь водіїв, які, не зважаючи на пішохідний чи зелений, все-одно їдуть
Тантрический кекс
• 2 часа назад
Ответ дляЯ натуралка
І цих теж боюсь . Дураків всюди вистачає
ДелиВерка• 2 часа назад
Ответ дляЯ натуралка
Я тоже. Таких водителей каждый второй.
ДелиВерка• 2 часа назад
Ответ дляТантрический кекс
Да, но сейчас их очень много. Просто страшно переходить через дорогу. Им все равно на зелёный свет, пешеходный переход итд. Многие даже не думают тормозить.
Тантрический кекс
• 2 часа назад
Ответ дляДелиВерка
Бо штрафи замалі . Дуже чекаю підвищення і аби штрафували всіх учасників дорожнього руху
ДелиВерка• 2 часа назад
Ответ дляТантрический кекс
Думаю это не поможет. У людей просто нет мозгов. И это очень страшно. Как можно ехать, если ты из далека видешь что пешеход уже начал переходить дорогу на зелёный свет или по зебре, а ты прешь из далека и даже не думаешь нажимать на тормоз. Как это так?!
Тантрический кекс
• 2 часа назад
Ответ дляДелиВерка
Допоможе не питання ціни ( адже мажорчикам ці гроші пофіг) , а коли будуть і права відбирати не лише за пʼянку
Love_Love_Love_• 2 часа назад
Ответ дляДелиВерка
Гроші дуже легко це вирішують і дуже класно дисциплінують.
ДелиВерка• 1 час назад
Ответ дляТантрический кекс
Они и без прав ездят, им тоже пофиг на это.