Все напваки• вчера в 23:24
Найкраще в поїздці для мене це ранок у порожньому місті
Виходжу о сьомій, коли ще нікого, і саме тоді все подобається. Який момент подорожі ви любите найбільше?
Оце так цабе• вчера в 23:26
Найліпший момент подорожі це коли цей жах закінчився, ти у себе вдома прийняла душ і лягла у ліжечко дивитися фільми.
Нічого вдягти• вчера в 23:27
Та всі моменти люблю , подорож - це завжди цікаво, особливо, якщо це нове місце. Мені не має значення кількість людей, я повністю спокійна до цього .
Смажена полуничка• вчера в 23:34
Я люблю путешествия, когда кто то другой все организовывает, а я еду и наслаждаюсь.
А когда я ´у руля´, то за все переживаю, постоянно в тонусе, и как в 1 посте, идеальное время наступает когда я уже приехала и дома
Ясамаякрасивая)• вчера в 23:38
Я обожаю планировать, наверное любимый момент это когда закончила планирование и предвкушаю путешествие 🙂 ну а во время путешествия все моменты хороши
ОдинРазНадетое• вчера в 23:40
Когда приезжаю в отель, который долго выбирала и понимаю, что не прогадала