Кредитная• 24 августа в 11:21
Акне
Привіт. Донька мала акне ( їй майже 15 років) на обличчі і чуточку на спині.
На обличчя мастила ефезел + догляд, досить добре допомогло. Мастить півтори року. На спину і груди було мило перолайт, нічого особливо не давало, потім лікар змінила на дериву с мс, чуточку краще але все одно прищі є.
Зараз лікар сказала що якщо спина не проходить, то буде виписувати системні ретиноїди
Ми зараз на морі тому ні ефезел, ні дериву не брали , по рекомендації лікаря. Ми приїжджаємо з моря і йдем знов відразу до дерматолога за призначенням системних ретиноїдів, тому вона дозволила на час моря то все відмінити.
Але без жертви спину дон ці дуже посипало, і це лише тиждень пройшов моря, прям дуже, вона була в дрібних прищиках, а зараз майже вся спина і ще додались груди.
Коли вона почне приймати системні ретиноїди, як довго чекати покращення, ефекту, і все таке. Що можете сказати і нашій ситуації
Пес Патрон• 24 августа в 11:27
Моя дочь недавно начала системные ретиноиды, тоже потому что не только лицо, но и спину, грудь сыпало. Нас предупредили, что может быть сначала обострение, а вообще лечение минимум 6-8 месяцев (а подруга ее уже 1,5 года на ретиноидах).
Пока что (20 дней принимает) у дочки нет обострения и грудь-спина сильно улучшились, новых воспалений вообще нет, старые зажили. Лицо пока сыплет
Сундучок с каникулами• 24 августа в 11:26
Можемо сказати що через 3 тижні буде загострення , а тоді буде покращення
Кредитная
• 24 августа в 11:27
Ответ дляПросто Фіфа
маслом не мажется на море?
Ні , лише спф 50
Кредитная
• 24 августа в 11:28
Ответ дляСундучок с каникулами
Ви вже пройшли курс чи і процесі ?
Сундучок с каникулами• 24 августа в 11:28
Ответ дляКредитная
Ви вже пройшли курс чи і процесі ?
Я дерматолог
Пес Патрон• 24 августа в 11:28
Ответ дляКредитная
Ні , лише спф 50
СПФ тоже может забивать поры. Как минимум, смените крем
Кредитная
• 24 августа в 11:29
Ответ дляСундучок с каникулами
Я дерматолог
Дякую . А посипало її так сильно на морі, через відміну того всього? Лікар дозволила не брати на море дериву та ефезел, але я не уточнила що посипте більше
Пацелуйнитуда• 24 августа в 11:31
Довго, підбирають дозу, на швидкий ефект не розраховуйте але ж все індивідуально, як організм відреагує. У нас був місяць ефізелу +чистка обличчя, потім місяць ретиноїди 10мг+ефізел двічі на тиждень, зараз підняли дозу до 20мг через місяць показатися з аналізами. Як я розумію до пів року чекати на покращення. У доньки тільки обличчя страждає від закритих камендонів, тіло чисте.
Фляшка на трьох• 24 августа в 11:37
Ответ дляКредитная
Ні , лише спф 50
Вам потрібен сонцнцезахисний одяг, а не СПФ. При акне шкіра дуже чутлива , а СПФ може викликать індивідуальну непереносимість та забивати пори, провокуючи ще більші висипання
Сундучок с каникулами• 24 августа в 11:36
Ответ дляКредитная
То може бути і банальний фолікуліт спровокований косметикою з спф
Пацелуйнитуда• 24 августа в 11:40
У нас перший сонцезахисний не підійшов, скочувався і залишав білі сліди, тобто погано справлявся з захистом. Потім купила дорожчий, коли почали ретиноїди приймати, з цим все добре, підійшов ідеально.
Кредитная
• 24 августа в 11:58
Дякую всім, поки дотерпимо, ще 4 дні + дорога. 2 вересня йду до лікаря за призначеннями. Зараз най одіває футболку певно а море .
Фляшка на трьох• 24 августа в 16:34
Ответ дляzetaboom
от а невже тільки ретиноіди лікують акне?
Саме так, і не просто ретиноїди, а ще й дієта