Файна_зупка• 26 августа в 09:00

Как вы относитесь к покупкам в секонд-хенде, находка или не ваше?

КоКоКоКоКоКо...• 26 августа в 09:01
Положительно отношусь.
Но там чтобы что-то хорошее найти - кучу времени нужно потратить. Приходить к открытию и завозу.
У меня нет такой возможности

пані Солоха• 26 августа в 09:04
сама не хожу, не интересно
люблю в распродажи по ТРЦ искать что-то стоящее
Яжбоматусяблін• 26 августа в 09:04
хорошо отношусь

Акуна_Матата• 26 августа в 09:06
Працюю 7-19 в будень,вихідні відпочиваю,відпустка їду до дітей в більшості.Якби мала час,може й на щось натрапила людське,а так,то навіть і не знаю де вони є.Певно на пенсії піду.
Голубка миру• 26 августа в 09:11
Люблю и умею
Библиотекарь• 26 августа в 09:11
Секонд це ілюзія економії. Здається що круто, можна купувати одяг дешево, а по факту скуповуєш то барахто кілограмами, що треба і не треба, і через день там риєшся. Вже років 5 як перестала ходити по секондам, краще купити на сезон декілька нових речей, ніч мішок секонду. І не вірю що є люди які на секонді купують лише необхідне.
Железобетон• 26 августа в 09:11
Часто знаходжу там щось цікавеньке . З останнього: пуховик Юнікло новенький за 100 грн. Він легенький, як пушинка, заважив мало. Єдине, рукав трішки закороткий, бо я висока. Але в мене це вічна проблема. То я просто купила резинку і занесла швачці, щоб пришила до рукавів.
Минулого тижня купила мокасини Кларкс, теж в ідеалі. Здається, 300 грн коштували.
Железобетон• 26 августа в 09:12
Ответ дляБиблиотекарь
Чому ж? Я, наприклад, купую лише те, що потрібно і в ідеальному стані.
Сижу_и_плачу• 26 августа в 09:15
Мечтаю прогуляться, посмотреть одежду на Октоберфест за копейки - кому она в Украине нужна. И по темам про секонд скучаю - такая была психологическая разгрузка Ушло время. Но вообще -то что чаще всего попадает в секонд - неудачные дешевые трендовые шмотки из искусственных тканей - не нужны ни первым своим хозяивам, и многие не находят и за дешево вторых рук

Акуна_Матата• 26 августа в 09:16
Ответ дляБиблиотекарь
Значить краще не починати,бо я ще і мінімаліст.Правда люблю аутлети,але тільки те,що потрібно,не набираю.
Звезда в шоке• 26 августа в 09:16
Ответ дляБиблиотекарь
А навіщо мішок? Я в п´ятницю купила одну джинсову юбку крутецьку, футболку з єтмкеткою та кофтинку при -80% за 190 грн все. Більше нічого мені не потрібно було
Непозбувна Бентега• 26 августа в 09:18
Нет. У меня был нищий период в конце 90х, когда приходилось там ковыряться. И поклялась себе, что больше никогда.
220В• 26 августа в 09:20
Мне нужно не так много вещей для носки. Покупаю новое по акциям. Рядом со мною магазины со стоками новых вещей. Постоянно хожу в них. Джинсы можно купить до 100 гривен. Я шью, иногда покупаю там вещи, как ткань (спортивные трикотажные брюки C&A купила по 12 гривен, немного перешила, добавила высоты посадки). В секонд заходила и сразу выхожу. Я страшный аллергик.
Библиотекарь• 26 августа в 09:19
Ответ дляЖелезобетон
І я купувала те що потрібно. Мені так здавалось. А раз на пів року викидала сміттєвий мішок на 120 літрів з речами які не ношу, які нема з чим вдягнути, або просто купила на емоціях бо в секонді нема часу думати, або береш ти або хтось другий.
Голубка миру• 26 августа в 09:20
Ответ дляБиблиотекарь
Сейчас меня интересует буквально несколько тм. Могу вообще ничего не купить за поход

Детям раньше покупала больше чем нужно. Но и оно все носилось - было удобно стирать реже.
Пушка заряджена• 26 августа в 09:20
Ответ дляБиблиотекарь
Мені незручно мати мало речей, не люблю заморочуватися із пранням 3-4 футболок, наприклад.
Тому у кожного з членів сім´ї по 15-20 футболок. І більшість з них з секонду.
Джинсів теж по 3-4 шт., і т.д.
Це не сказати б, що дуже багато, але коли взимку не було можливості випрати одяг, у брудному ми не ходили.
Гл. Амурная• 26 августа в 09:22
Не хожу туда. Знаю, что там можно найти что-то достойное, но мне не хватает терпения во всем том копаться, я также по тц не люблю ходить. Люблю прийти в магазин, выбрать что понравилось, померять и уйти
Русланка з гілки• 26 августа в 09:23
Ответ дляБиблиотекарь
Я вже навіть від формату розпродажів відійшла, там складно зібрати базу. Зрештою в абсолютній сумі мені виходить все те ж саме, просто в секонді на ці гроші можна взяти камаз, на розпродажах - шафу, а якщо в сезон купувати - то просто необхідне. Ну не треба мені ні шафи, на камазу. Треба два десятки речей мого розміру.
12 галюцинаций• 26 августа в 09:23
Ответ дляБиблиотекарь
Зачем на сезон покупать новое если есть ещё прошлогоднее в хорошем состоянии.?

Сижу_и_плачу• 26 августа в 09:24
Обожаю. Моя молодость, когда любая тряпка за копейки украшала и отлично сидела, эх...
Mary_40• 26 августа в 09:24
Секонд разный быаает.
К разным покупкам по разному. Если там что то крутое стоящее хорршего качества за копейки, то положительно.
Есть те кто умеет шить так вообще класс купил че то перешил подшил и хорошо, но правильно написаои это куча времени надо.
Я этим занималась когда не работала,или мало часов, или нагоа место нле реально крутые вещи, ну иои где то ходишь и рядом что то
Русланка з гілки• 26 августа в 09:25
Ответ для12 галюцинаций
Бо минулорічного немає, зносили. Речі, якщо їх через верх не перевалює, просто зношуються) А ви до свого в гарному стані нічого не докуповуєте?
БершкомангоЗар• 26 августа в 09:26
Ответ для12 галюцинаций
Якщо людина купує 1 сукню, 2 футболки і 1 шорти на літо - воно швидше зношується. Комусь так зручніше, бо носить кожен рік нові актуальні речі.
Голубка миру• 26 августа в 09:28
Ответ дляБершкомангоЗар
Но все лето одно и тоже?

Я бы так не смогла
БершкомангоЗар• 26 августа в 09:30
Ответ дляГолубка миру
Но все лето одно и тоже?

Я бы так не смогла
Так, бо всі ми різні.
Я також не можу, але дуже хочу вийти на такий рівень мінімалізму.
Голубка миру• 26 августа в 09:35
Ответ дляБершкомангоЗар
Так, бо всі ми різні.
У меня просто другой стиль
Я люблю яркое и странное, бохо и тд
Минимализм точно не для меня
Незнакомлюся• 26 августа в 09:46
Ответ дляБиблиотекарь
Дарма не вірите.Я такий людь))) купую тільки в люкс сегменті і тільки те,що необхідно. З хороших трофеїв- зимова куртка Манго за 1000грн і кросівки ессо за 600 (така сама модель в інтертопі 4000 грн). Речі нові,не ношені. Джинси також з секонду.є фірми.які навіть без примірки можу взяти. Аби розмір мій був.
ТебеОноНадось• 26 августа в 09:57
Ответ дляНезнакомлюся
А в яких секондах і в якому місті Ви знаходите речі люкс сегменту?
В Києві чомусь все більше зустрічаються синтетичні речі з Shein або ж дешевий масмаркет типу Primark. Якщо і є щось із більш дорогого сегменту - то в стані ганчір´я.
Пластилин_Колец• 26 августа в 10:31
Не моє. Це принизливо, я себе не на секонді знайшла. Я навіть коли проходжу повз, то брезгливо відвертаюсь. Не сприймаю нічого б/у, ні речі, ні техніку, ні чоловіків
Бабульція• 26 августа в 10:33
Я в стоке покупаю сейчас вещи, новые. В секондах всегда попадалось какое-то тряпье, до войны в сп покупала вещи.