Я тут Живу• 25 августа в 15:50

Хто замовляв в Україні зару сейл на початку серпня ви отримали свої замовлення?

В мене замовлення ще від початку серпня не доставлене. В чаті відповідь однакова, виникла затримка, очікуйте. Як повпливати?
Мамин тріль• 25 августа в 15:53
В магазине сказали скидок нет , ждите зимы

АнтиТанкист• 25 августа в 15:54
Повпливати можна тільки на себе. Пообіцяйте собі ласощі за терпіння у очікуванні
месяцкие• 25 августа в 15:55
Заказывала 9 августа, получила наверно недели 1.5 назад.
Но вот сегодня там же заказывала и уже нет доставки на отделение нп, пишет не доставляем , но адресная доставка прошла . Как то не очень.

автор Я тут Живу • 25 августа в 15:56
Ответ дляАнтиТанкист
Та я щось просто трохи в шоці. 20 днів нема замовлення, вже би скасували та й повернули кошти.
автор Я тут Живу • 25 августа в 15:58
Ответ длямесяцкие
А мого замовлення від 5 го серпня ще нема( Я ще два дні тому замовила на відділення, а тепер дійсно подивилась і нема доставки на НП, лише курьєрська або самовивіз з магазину(
АнтиТанкист• 25 августа в 16:00
Ответ дляЯ тут Живу
Я чекала замовлення з Розетки 24 дні, НП12 днів. І це все по Україні. Логістика наразі дуже постражлала
месяцкие• 25 августа в 16:17
Ответ дляЯ тут Живу
9 заказала 16 пришло
Зрадорозганячка• 25 августа в 18:08
Я своє замовлення від 9 серпня чекаю досі((. Не розпродаж.
автор Я тут Живу • 25 августа в 19:13
Ответ дляЗрадорозганячка
Дивно. По звичайних цінах вони швидко обробляють замовлення, за 3-5 днів доставляють.

Зрадорозганячка• 25 августа в 19:17
Ответ дляЯ тут Живу
Не знаєте, як, крім чату, з ними можна звʼязатись?
автор Я тут Живу • 25 августа в 19:43
Ответ дляЗрадорозганячка
На жаль не знаю. В чаті якщо писати оператор то підключиться жива людина а не робот.