Коко Шанель• 28 августа в 20:11

Як можна бути такими безсовісними?

Купляла я товар на олх з самовивозом. Ми домовилися, що на наступний день зустрінемось. Підходить час зустрічі і "нє отвєта, нє привєта", хоча я розпланувала день з поїздкою туди. Пишу продавцю і вона "радує" мене, що продала товар іншому покупцю! Ну як це називається?
Не кую, не мелю• 28 августа в 20:12
Покупали или бесплатно забирали?

Говорю-балакаю• 28 августа в 20:12
Точно купляли? Бо так вказано «безкоштовно»
Не кую, не мелю• 28 августа в 20:13
А вообще сделали как им удобнее, в чем проблема?

Млинці зі смайликом• 28 августа в 20:13
Там же можно по-моему отзывы оставлять на продавцов? Вот и напишите об этой ситуации, пусть впредь люди знают, что продавец ненадежный
автор Коко Шанель • 28 августа в 20:13
Ответ дляМлинці зі смайликом
А як написати відгук, якщо це самовивіз?
Говорю-балакаю• 28 августа в 20:13
Ответ дляМлинці зі смайликом
Ні, тільки після покупки 😂 це Вам не лайно шафа
Млинці зі смайликом• 28 августа в 20:15
Ответ дляКоко Шанель
Только что прочла, что можно только после завершения сделки. Не повезло
автор Коко Шанель • 28 августа в 20:16
Ответ дляМлинці зі смайликом
Мене ппц як обурила ця ситуація. Навіть не попередила мене, безсовісна така, а я планувала зустріч
Млинці зі смайликом• 28 августа в 20:17
Ответ дляКоко Шанель
Главное что вы не пришли на встречу, а от вас отморозились. Хотя-бы предупредила что отдала, ато люди всякие бывают

КараПузовна• 28 августа в 20:19
Ответ дляМлинці зі смайликом
причем только после олх доставки. покупка в чатике вообще не считается
Кицюююня• 28 августа в 20:19
Ответ дляНе кую, не мелю
Покупали или бесплатно забирали?
Автор объявления написала ’забрали’. Автор темы наврала, что та продала.
Раздражевская• 28 августа в 20:19
Коли віддають безкоштовно, хочуть швидше очистити місце.
Хто перший прийшов, тому і віддали.
Млинці зі смайликом• 28 августа в 20:19
Ответ дляГоворю-балакаю
Ну в принципе да, это честно, учитывая что и покупатель разный бывает. Могут настрочить возмущений за то что не продали коляску за 50 тысяч за 3
Кукусик• 28 августа в 20:20
Ви не домовилися про зустріч. Не було певного часу. Ви казали, що можливо зможете вдень, але напише завтра. І не написали до обіду, що в обід не можете, щоб на вас не чекали.
Написали вже ввечері. Але хто ж піде на зустрічі вночі??? Я б теж на пішла віддавати речі на місці автора. Хто перший приїхав і забрав - той і молодець
Сарафанное радио• 28 августа в 20:20
В якому це місті вул. Бендери?
Говорю-балакаю• 28 августа в 20:20
Ответ дляМлинці зі смайликом
Отож. Відгуки на Олх кули більш адекватні. Купив - оцінюй, а не кожен буде своі «фу» показувати.
ЗабежАЛОЧКА• 28 августа в 20:21
Ответ дляКоко Шанель
наступного разу не жлобіться і замовляйте доставкою)
автор Коко Шанель • 28 августа в 20:21
Ответ дляМлинці зі смайликом
По ходу, вона віддала ще вчора ввечорі, і не попередила, падлюка така! Так важко було написати 2 слова, щоб я не планувала свій день під цю поїздку
Говорю-балакаю• 28 августа в 20:21
Ответ дляКоко Шанель
За безкоштовно вам ніхто нічого не винен.

автор Коко Шанель • 28 августа в 20:21
Ответ дляКицюююня
Та яка різниця?
Говорю-балакаю• 28 августа в 20:22
Ответ дляКоко Шанель
Та яка різниця?
Велика
Сарафанное радио• 28 августа в 20:22
А по темі нічого давно не дивує
Чоловік в молоді роки продажем авто займався, міг в Харків приїхати і ніхто вже не брав трубку.
автор Коко Шанель • 28 августа в 20:22
Ответ дляРаздражевская
Хто перший прийшов, тому і віддали.
Я перша написала
Володарка мрій• 28 августа в 20:22
Автор, не хотите платить за доставку, готовьтесь с таким встречаться и не раз. Мне тоже легче отправить, чем с чужим человеком встречаться, передавать
автор Коко Шанель • 28 августа в 20:23
Ответ дляКукусик
Так це вона написала, про обід та вечір! Я погодилася приїхати
Кицюююня• 28 августа в 20:23
Ответ дляКоко Шанель
Та яка різниця?
Между правдой и враньем? Даже не знаю.....
Анонім Завгосп• 28 августа в 20:23
Автор,люди разные бывают.Ко мне вот неделю примерно самокат едут смотреть(( Естественно,если будет реальный покупатель,а не этот путешественник,то продам ему
автор Коко Шанель • 28 августа в 20:23
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Тут тільки самовивіз
Раздражевская• 28 августа в 20:24
Ответ дляКоко Шанель
Я перша написала
Що ви написали? Щось невнятне, зрозуміле тільки вам одній?
ЗабежАЛОЧКА• 28 августа в 20:24
Ответ дляКоко Шанель
Я перша написала
ви могли не приїхати на зустріч