Гомосноб• 31 августа в 19:40
Как правильно просить о повышении?
Уже год работаю на одной должности и чувствую, что пора просить о повышении. Не знаю, как это сделать, чтобы не выглядеть жадной. Как вы договаривались о повышении раньше?
Живчик-счастливчик• 31 августа в 19:44
1) надати аргументацію по успішним кейсам, які ви розрулили
2) розказати як виросла ваша кваліфікація за рік
3) зробити зріз зп на ринку по такій же позиції і проаналізувати цифри.
Не знаю, що смішного.
Я домовилися недавно і мені підняли зп на 10000 грн.
Не сильно багато, але краще ніж нічого
Не знаю, що смішного.
Не сильно багато, але краще ніж нічого
АсобеннАя• 31 августа в 19:42
Ответ дляЗаставляличка
Ртом. Лучший вариант.
Правильно ртом тоже будет плюсом
Люблю джаз• 31 августа в 19:44
Уверенным тоном, если уж уверены, что справитесь с повышением.
И быть готовой уйти в случае отказа - это чувствуется и воспримется всеръез
Нетутешня• 31 августа в 19:46
Ответ дляЛюблю джаз
Автор останется без повышения и без работы)
Яичница с беконом• 31 августа в 19:48
А есть свободная вакансия? Если есть и она вам подходит, идите и говорите начальству, что хотите пойти на повышение.
ЛисичкаСестричка• 31 августа в 19:55
Якщо про підвищення в посаді, то йти і аргументувати, які скіли, релевантні для підвищення ви набули, які у вас успішні кейси, чого хочете далі. Якщо просто про підняття зарплати, по перше, треба точно знати, що зараз начасі, по другє знову ж таки аргументація, чому ви варті більших грошей, зріз ринку по вашій спеціальності та регіону. Продумати, що будете робити вразі відмови.
ЛисичкаСестричка• 31 августа в 19:56
Ответ дляЛюблю джаз
А чого уходить одразу після відмови? Можна працювати далі, підшукуючи, щось краще.