КонхфЭдкаТузик• 2 часа назад
Коту підшили катетер в сечовий. Я в шоці.
Дівчулі в кого було таке в котів, рятуйте, бо я піпець яка розстроєна, знервована і взагалі схожу з глузду мабуть.. В суботу прилетів уламок шахеду в дах тераси нашого будинку (наразі ми в селі під Києвом), пробив наскрізь, чудом не вбив мого чоловіка що стояв там. Коти розбіглись. Одного кота до вечора не могла знайти. В неділю той кіт вже не пісяв. Сьогодні в клініці йому підшили катетер на пару днів. Була непрохідність уретри ізза закупорки слизу і піску. Скажіть, це було неправильне рішення, потрібно було в іншу клініку йти?
КонхфЭдкаТузик
• 2 часа назад
Ответ дляБлакитна устриця
Вы можете что-то изменить?
зараз вже ні... сподіваюсь ця історія гарно скінчиться і не буде рецидивів. але не знаю що для цього робити.
КонхфЭдкаТузик
• 2 часа назад
Ответ дляTeonaa
Дієта котові
Запалення вилікувати (колоти антибіотики)
Вік який? Це вперше?
коту 8 років. Вперше було півтора року тому теж на стресі. Теж просто перестав пісяти, тоді катетером тільки зливали сечу і промивали і одразу виймали, не підшивали, сеча була нормальна, без крові. Зараз теж сеча нормальна, антибіотик сьогодня вкололи як підшили катетер, антибіотик марбофлоксацин. Дієту нам поки не призначали. Взагалі поки що нічого не призначли, крім антибіотика і промивання.
Пацан к успеху шел• 2 часа назад
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
идиопатический цистит на фоне стресса.
у нашего песок прочищали, чтоб сам начал писять. прочистили с 1 раза, повезло. потом на дому ветеринар колол обезбол и еще что-то, нам прям в шприцах дали с собой из ветеринарки.
Пузата Хата• 2 часа назад
У моего в прошлом году было такое три раза подряд, третий раз вообще чуть не умер, чудом спасли. Первые два раза просто ставили катетер и кололи антибиотик, вроде еще что-то, забыла уже. А третий раз пришлось носить на стационар больше недели на капельницы, анализы были очень плохие. Стабилизировали, после больше не повторялось, надеюсь больше такого не будет, сказали возможно из-за стресса было, у нас умер другой кот за пару месяцев до этого, может из-за этого, он ходил какое-то время его по квартире звал.
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Ну солі і пісок звідки? Що «стрес»
Подивіться чим треба годувати, я вже не пам’ятаю. Нирки погано працюють, щось не те. Терапія і дієта треба
Мадам Тю-лю-лю• 30 минут назад
Есть положительный опыт использования такого массажера для головы для успокоения кота при цистите и стрессе от тревог. Если нет противопоказаний, рекомендую.