28 марта 2014

петицию про таможенный лимит будем писать?

Есть тут кто знает как это дело зарегистрировать и организовать сбор подписей? Я когда-то против прививок подписывалась на
petizia.org.ua
150 евро - это же вообще смешно. Ни коляску не купить, ничего кроме трусов, блин...
показать весь текст
автор 4мама 28 марта 2014
Ответ дляteddyBear
Ну по елементарній логіці сім’ї 6 Угг навряд чи потрібні ))) А якщо дуже потрібні, то можна привезти три і ще раз три. В іншому випадку це ж комерція, так?
Я зараз не веду мову про ’нас’. Ти ж згадала про Європу - ок, давайте будемо прагнути до Європи. Чому ми обговорюємо лише той нещасний ліміт. Вчора було винесене на голосування якраз те питання, яке стосується плаваючого оподаткуванню. За першим голосуванням його не прийняли. Підозрюю, що й за другим теж. Але ми хапаємось за те, що близько стосується нас і ігноруємо те, що стосується країни глобально. Так кіна не буде.
п.с. я не вбачаю катастрофи в цьому ліміті. На труси і капці для родини вистачить. І не забуваймо про те, що приблизно рік назад той ліміт у нас взагалі був 100 євро, і нічого, ніхто не плакав, всім вистачало.
Ну я зараз саме за це питання вхопилась, бо в нас квітень - ’день іменинника’ і ось маю те, що маю - щастячко моє припливає - якийсь неприємний такий подарунок той буде.
Москалики, знаю, петицією відтермінували чи то взагалі скасували ті ’покращення’. А щодо країни в глобальному - нам би достатньо було прибрати відкати, все інше витягли б і на тому, що є. Бо коли ті відкати подекуди і 100% становлять (на паперах тільки акти виконаних робіт закривають) - то яка ж економіка то витримає. А Юльку і її команду щодо відкатів апетити знаю - тому якось скептично відношуся до їхніх покращень.
pretty baby 28 марта 2014
Ответ дляvlad-svs
Петиция - просто смешно. Вам же не запрещают покупать, платите налог и вперед с песней.

Только не подумайте, что меня радует ситуация. Но аргументов против - ноль. C какой стаки у посылок должны быть условия не такие, как у других способов ввоза вещей на Украину ?
Ну вообще-то ввозить можно на 500 эвро и никто на таможне не пересчитывает и не просит чеки. Вот вчера впервые проверили мою машину на польской границе только для галочки открыв дверь и багажник, товар был и в салоне и в багажнике
teddyBear 28 марта 2014
Ответ дляСадоводница
Ну я зараз саме за це питання вхопилась, бо в нас квітень - ’день іменинника’ і ось маю те, що маю - щастячко моє припливає - якийсь неприємний такий подарунок той буде.
Москалики, знаю, петицією відтермінували чи то взагалі скасували ті ’покращення’. А щодо країни в глобальному - нам би достатньо було прибрати відкати, все інше витягли б і на тому, що є. Бо коли ті відкати подекуди і 100% становлять (на паперах тільки акти виконаних робіт закривають) - то яка ж економіка то витримає. А Юльку і її команду щодо відкатів апетити знаю - тому якось скептично відношуся до їхніх покращень.
То вже питання майже риторичні )))
Звийчайному споживачеві, для себе 150 євро з верхом. Ну може переплатить за кг скількись там, але не настільки критично, щоб перестати купувати.
автор 4мама 28 марта 2014
Ответ дляteddyBear
То вже питання майже риторичні )))
Звийчайному споживачеві, для себе 150 євро з верхом. Ну може переплатить за кг скількись там, але не настільки критично, щоб перестати купувати.
вірно - влаштую родичам і подругам лікнеп, а то тільки чую смс ’чірікає’ - гроші мені якісь кинули і благаючі смайліки викупити щось - будуть тепер самі купувати. Таки подарунки дітворі якби в Антошці брала - то дешевше би вийшли ніж з отим розмитненням зараз будуть.
teddyBear 28 марта 2014
Ответ дляСадоводница
вірно - влаштую родичам і подругам лікнеп, а то тільки чую смс ’чірікає’ - гроші мені якісь кинули і благаючі смайліки викупити щось - будуть тепер самі купувати. Таки подарунки дітворі якби в Антошці брала - то дешевше би вийшли ніж з отим розмитненням зараз будуть.
теж правильно ))) нема чого підставляти свою гепу за просто так )))
Antuanet 27 апреля 2014
Добрый день!

Петицию уже кто-то создал? Или только обсуждения идут. Если кто-то создал - дайте ссылку. Распространю обязательно!