Аліекспрес

Дівчата, така ситуація: замовила на Алі товар, а продавець замість очікуваного відправив просто якийсь непотріб. Звʼязатися з ним не можу, спір відкрити теж не можу. Неможливо ввести суму відшкодування.
Є шанси повернути кошти?
Ластовиння 25 апреля в 16:54
Чому не можете відкрити спір? Я декілька разів відкривала і кошти завжди повертали
Не гавкаю- но охраняю 25 апреля в 16:54
Почему не можете открыть спор? Случайно не подтвердили получение?
Dany Kor 25 апреля в 17:04
скиньте нам скрины, где открытие спора, что б мы поняли причину невозможности спора
Стриптизерка 25 апреля в 17:11
Извините автор, я спрошу как открыть спор
Тётя Хрюша 25 апреля в 17:15
подтвердите получение, только тогда можно открыть спор
автор hrystia 25 апреля в 17:24
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Почему не можете открыть спор? Случайно не подтвердили получение?
Ні
Не гавкаю- но охраняю 25 апреля в 17:24
Ответ дляhrystia
Ні
сбросьте скрины, посмотрим
автор hrystia 25 апреля в 17:25
Ось: в одному замовленні можна вибрати суму відшкодування, в іншому ні.
Дивне створіння 25 апреля в 17:55
Ответ дляhrystia
Ось: в одному замовленні можна вибрати суму відшкодування, в іншому ні.
Зайдіть з впн.
автор hrystia 25 апреля в 18:00
Ответ дляДивне створіння
Зайдіть з впн.
Дякую. Спробую.
Колдунья-вещунья 25 апреля в 18:13
Выберите другой пункт и появится сумма видшкодування
автор hrystia 25 апреля в 18:39
Ответ дляКолдунья-вещунья
Выберите другой пункт и появится сумма видшкодування
Я вже різні варіанти пробувала(
Губной рояль 25 апреля в 19:02
У меня точно так же было, не ставило суму. Но я подтвердила заказ. Так ничего и не вышло(((
Відірву та викину 25 апреля в 19:08
Ответ дляГубной рояль
У меня точно так же было, не ставило суму. Но я подтвердила заказ. Так ничего и не вышло(((
Так підтверджувати потрібно навпаки ,потім спір відкривати, завжди так роблю
Губной рояль 25 апреля в 19:10
Ответ дляВідірву та викину
Так підтверджувати потрібно навпаки ,потім спір відкривати, завжди так роблю
Тогда не знаю в чем причина. Но у меня точно так, как у автора
західний_діалект 25 апреля в 19:23
Ответ дляВідірву та викину
Так підтверджувати потрібно навпаки ,потім спір відкривати, завжди так роблю
Що отримала? 2 одиниуі замість 10?
Ширли-Мырли 25 апреля в 20:19
Ответ дляhrystia
Ось: в одному замовленні можна вибрати суму відшкодування, в іншому ні.
А мне эта щетка для шерсти пришла, но для шпица жестковата
автор hrystia 25 апреля в 20:50
Ответ дляШирли-Мырли
А мне эта щетка для шерсти пришла, но для шпица жестковата
Я для кота замовляла. Так чекала(