Карапулька• 14 апреля 2014
Девочки, где находится визовый центр Польши в Киеве? И еще вопросы внутри.
Еле нашла информацию, что на Фрунзе 60.
Это верная инфо?
Актуальная?
Как поляки в подаче документов?
Лояльные или заставляют волноваться?
Ну вот у венгров, как на меня, все строговастенько)))
А у голландцев - все расслабленно)))
У британцев все тоже легконапряженненько)))
А как в визовом центре Польши?
Это верная инфо?
Актуальная?
Как поляки в подаче документов?
Лояльные или заставляют волноваться?
А у голландцев - все расслабленно)))
А как в визовом центре Польши?
Да, на Фрунзе. Там записываться надо по телефону. У них на сайте есть и телефон и список документов. В зале стоит ксерокс, если чего-то не хватает, терпеливо ждут, даже ждали пока фото малого (4 месяца) с телефона делали рядом в вагончике. Ну, в декабре делали визу, тогда всё спокойно было.
Карапулька
• 15 апреля 2014
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
У британцев вынос мозга полный,вы что
Ну как-то у меня всегда было хорошо.
Как-то все четко и спокойно.
Карапулька
• 15 апреля 2014
Ответ дляСадоводница
если соберете полный пакет документов то и волноваться нечего.
Вот сижу и по кучкам формирую)))
Карапулька
• 15 апреля 2014
Ответ дляmline
Да уже записалась)))
Сейчас инвентаризацию доков провожу)))
Да_Я_ТакаЯ_• 15 апреля 2014
Ответ дляКарапулька
Ну как-то у меня всегда было хорошо.
Как-то все четко и спокойно.
Четко спокойно и много много много всего им подать и переподать))))))У меня было так)
Карапулька
• 15 апреля 2014
Ответ дляГубка Боб
З поляками проблем ніколи не було, робили шенген всій сім´ї.
Мультик или разовый?
Губка Боб• 15 апреля 2014
Ответ дляКарапулька
Мультик или разовый?
Не разову, були річні.Зараз зробили на 3 роки. Але на 3 можливо, якщо у вас вже був польський шенген. Якщо не було, дадуть на рік.
Губка Боб• 15 апреля 2014
Автор, не хвилюйтеся, поляки до нас лояльно ставляться, особливо не придираються.А у вас запрошення є?
Карапулька
• 15 апреля 2014
Ответ дляГубка Боб
Зрозуміла)))
Карапулька
• 15 апреля 2014
Ответ дляГубка Боб
Є)))
Сподіваюся на краще)))
Карапулька
• 15 апреля 2014
Ответ дляГубка Боб
А діткам?
Дають на той же термін?
Я чула, шо діткам дають вперше максімально на півроку.
Це так і є?
Дають на той же термін?
Це так і є?
Карапулька
• 15 апреля 2014
Ответ дляmline
Мы брали разовую, на новогодние праздники.
Быстренько оформили?
Губка Боб• 15 апреля 2014
Ответ дляКарапулька
Є)))
Сподіваюся на краще)))
Та отримаєте ви візу. Якщо документи в порядку , взагалі ніяких проблем не буде. Там конвеєр: підійшли до віконечка, віддали папери, поставили підпис і все.
Губка Боб• 15 апреля 2014
Ответ дляКарапулька
А діткам?
Дають на той же термін?
Це так і є?
Дають на той же термін?
Це так і є?
Ні, неправильно вас поінформували. Дитячі візи прикріплюються до віз одного з батьків, тобто все відбувається автоматично. На скільки вам дадуть, настільки і дітям.
Карапулька
• 15 апреля 2014
Ответ дляГубка Боб
Дуже Вам дякую за таки заспокійливи слова
Карапулька
• 15 апреля 2014
Ответ дляmline
Да, оформили быстро. В следующий раз надо будет годовую просить, чтоб не морочиться.
Спасибо Вам за поддержку
поляки - супер!! А от британців ненавиджу :( Відмовили в візі, а я їхала на семінар Ентоні Роббінса (800 фунтів квиток). Пропало багато грошей :(( нічого не вдалося повернути. 14500 тільки за квиток на семінар + конс. збір 1000 грн, + авіаквиток в один бік пропав (у мене був складний переліт і не вдалося поміняти чи здати) + витрати на переклади доків і т.п. Мені 3 дні снивя сон як я підриваю посольство ВБ в Варшаві
Поляків після цього випадку ніжно люблю. А от з венграми все дже схоже, як у поляків. У мене 3 річних візи венгерських було - жоднісіньких проблем ніколи не виникало!!