shelby• 17 апреля 2014

Хто як святкував 6 років? Київ. Бажано але не обовязково Оболонь.

Доброго всім дня!

Таке питання: маю доцю :) В травні їй буде 6 років. Хоче вона запросити близько 10 гостей. Живемо на Оболоні.
Її побажання: без анімації, або анімації мало - не любить. Група різновікова - від 5 до 9 років. Діти україномовні.

Будуть цікавими якісь майстер-класи... можливо хтось знає якісь приватні кінозали... може бути без участі батьків. Хочеться щось оригінальне, без клоунів і біганини :)

Буду вдячна за цікаві ідеї :)
nata_nika2007• 17 апреля 2014
Поведите их в Кидландию.В блокбастере.

автор shelby • 17 апреля 2014
вот, незадача )))) были там неделю назад на дне рождения у друга )))) не хочется повторяться
Наивка• 17 апреля 2014
http://www.znaika-club.com.ua/master-class13728643...
Представьте, что Ваш ребёнок становится главный героем интерактивной игры или увлекательного квеста, а его гости помогают ему прийти к нужной цели. Ведь это так интересно - попасть в настоящее зазеркалье, поучится магии в школе колдовства или побывать в зимней сказке! Или как Вам идея отпраздновать День Рождения в настоящем самолете одного из крупнейших авиаангаров Европы?
А может быть именинник и его гости попробуют себя в роли шеф-повара одного из популярных ресторанов города? Посещение фабрики елочных игрушек или, например, мастер-классов по выпечке рождественских пряников или, может, заглянуть на экскурсию в крупнейшую украинскую кинокомпанию: ВСЕ поможем организовать на вкус ваших деток, так как в арсенале Клуба Активных Родителей Знайка более 70 детских и семейных экскурсий и мастер-классов по Киеву,
большой опыт проведения тематических праздников и мероприятий различной сложности.

http://vynahidnyk.org/dni-narodjennia/dni-narodjen...
FRIENDS (програма для дівчаток від 6-ти років).
Запрошуємо всіх дівчат в ляльковий місто Хартлейк, на вечірку в стилі FRIENDS. Як найсправжніші ляльки - подружки, ми вирушимо в салон краси і будемо там вбиратися. Заглянемо в ресторанчик і спробуємо приготувати щось смачненьке. Потім підемо на дискотеку і будемо танцювати до упаду. Адже ми найвеселіші і найдружніші на світі.
Oriffa• 17 апреля 2014
Ответ дляПушка заряжённая
знакомый работает в Дакоте, не знаю, как там, но за отдельную плату любой мастер класс покажет)))
автор shelby • 17 апреля 2014
Ответ дляOriffa
)))))))))) в Дакоте? хахахаха детский день рождения? ))) это круто ))) лучше я на свой день рождения туда пойду: виски с коллой, кальян )))) в 6 лет туда еще рановато, как по мне ))
автор shelby • 17 апреля 2014
Ответ дляНаивка

дякую, буду вивчати :)
SNOOPY• 17 апреля 2014
бейби рок кафе - там без родителей:-)
но недешево
SNOOPY• 17 апреля 2014
это на воздвиженке, ехать не очень далеко
avlasyuk• 17 апреля 2014
про знайку - гарна ідея. Там багато екскурсій і майстер класів, які будуть цікаві для такого віку, і можна запросити гостей без батьків. Обирайте разом з донечкою, що їй більше до душі - поні клуб, лабораторія мультфільмів, чи ще щось.
Ще тут можна подивитися http://www.interesniy.kiev.ua/

автор shelby • 17 апреля 2014
да, знаю. бували там. минулого року дитина хотіла там святкувати... тоді коштувало - з 1 дитини 399 грн. )) подзвоню, запитаю, як зараз...
Наивка• 17 апреля 2014
Ответ дляПушка заряжённая
дякую, буду вивчати :)

Были с сыном на мастер-классе по песочной анимации ’Мультик на песке’. Очень понравилось!
автор shelby • 17 апреля 2014
399 грн. - це я про Бебі Рок. а що таке поні клуб? ))) дитина моя дуже любить тварин ))) зараз пошукаю ))
SNOOPY• 17 апреля 2014
Ответ дляПушка заряжённая
зараз те саме. або десь 4700-4800 за 10 і більше дітей (з фото, кульками, подарунком) щось таке
автор shelby • 17 апреля 2014
Ответ дляНаивка

де, по чому? ))) чи можна прийти з гостями?
автор shelby • 17 апреля 2014
Ответ дляSNOOPY
мнда... гарно, що в них без батьків... бо якби ще за батьків стільки треба було заплатити ))))
SNOOPY• 17 апреля 2014
Ответ дляПушка заряжённая
ну так:-). але, наприклад, я була теж на 6-річчі діток і мами таки не розїхалися, а були в ресторані поруч - каву все одно довелося з десертиками замовляти:-)))
Oriffa• 17 апреля 2014
Ответ дляПушка заряжённая
я ж говорю, что не знаю, что там, не была, я про мастер класс)))
автор shelby • 17 апреля 2014
Ответ дляOriffa
))) а я там була ))) і буваю приблизно 1 раз на місяць з друзями ))) тому і кажу, що доця моя має підрости ще хоча б років на 12, щоб я для неї робила там свято )))
автор shelby • 17 апреля 2014
Ответ дляSNOOPY
так отож... так само ми були нещодавно на дні народження в кідландії.. діти пішли розважатися, а мами пішли в кафе... і якби ж вони там тільки каву замовляли )))) хоча мама іменинника заздалегідь попередила, що день народження тільки для дітей ))) але вийшло подвійне свято ))) от, і рахуй... тільки кідландія - близько 4000 грн. + дітей погодувати + батьків... ой, Боженька... ))))

avlasyuk• 17 апреля 2014
Ответ дляПушка заряжённая
поні клуб - це я навела приклад екскурсії, яку знайка пропонує. Дивіться
http://www.znaika-club.com.ua/excursion/
http://www.znaika-club.com.ua/master-class/
автор shelby • 17 апреля 2014
ми вже розглядали боулінг, навіть... думали піти в Бруклін в Метрополісі - там є дві доріжки з бортиками для дітей... але я боюся, що їм важкувато буде ще.. хоча дитиній моїй ідея сподобалась. а ще думала повести їх всіх в кіно на мультик... школа, що друга частина ’Як приборкати дракона’ тільки в червні вийде в прокат. В травні - нема нічого цікавого. Думаю, може арендувати їм кінозал. Є такі невеличкі для приватного перегляду. Під час мультиків можна піцу їсти, пити щось... а потім поїсти тортик... Але всі приватні кінозали, які я знаю знаходяться далекувато і незручно. Знаю є на Караваєвих дачах... але, що на Кардачах будуть робити батьки 2 години, поки діти дивляться мульти...
автор shelby • 17 апреля 2014
Ответ дляavlasyuk
Дякую. Теж гарна ідея )
avlasyuk• 17 апреля 2014
Ответ дляПушка заряжённая
така ідея може не дуже сподобатись батькам когось із гостей. От я, наприклад, вважаю, що в боулінгу дітям не місце. І в Європі у боулінг з дітьми не пускають. Бо якщо хтось впустить кулю випадково, то як попаде у дорослого - ну максимум перелом, а якщо у дитину....!
автор shelby • 17 апреля 2014
Ответ дляavlasyuk
так, Ви праві... тому залишемо цю ідею для більш старшого віку
автор shelby • 17 апреля 2014
Дівчата, хто ще має гарні ідеї? )
автор shelby • 18 апреля 2014
Опитування продовжую ))) ідею ще не обрали )))
автор shelby • 18 апреля 2014
Буду вдячна за цікаві ідеї :)