Хотим летом посетить западную Украину. Папа, мама и ребенок мальчик 4,5 года. Хотим для начала остановится в Ивано-Франковске. Ознакомится с местными достопримечательностями, а после этого поехать куда нибудь в поселок.
Цель: оздоровить ребенка, увидеть как можно больше (экскурсии). Какой поселок для этих целей подойдет лучше.
masjani4ka• 25 апреля 2014
Татарів, Микуличин, Ворохта
Там більше природи. Є котеджі, готелі серед лісу, біля річки
Саме це я вважаю оздоровленням
Якщо будете машиною, то всюда по екскурсіях вам буде недалеко
Поляниця, Яблуниця, Буковель, Яремче - як на мене літом не зовсім те, а от зимою шикарно там
Саме це я вважаю оздоровленням
masjani4ka• 26 апреля 2014
Карпати прекрасні завжди - 100%
Просто Буковель уже настільки забудований, що відчуття природи не має. Для мене природа - це коли поруч ліс, річка, гори.Та це лише моя думка )