Санта Барбара• 28 апреля 2014

Помогите пожалуйста написать несколько предложений

не него в голову не лезет. Тема Настання весни. План.1Настання весни.2.Виготовлення шпаківень. 3.Зустріч маленьких друзів. Використовуй такі слова: роблять шпаківню, повісили на дереві, шкільна майстерня, з нетерпінням чекали, приліт птахів, дуже сподобалось, охоче оселився.
ПушАпница• 28 апреля 2014
Действительно, о чем же написать ?

14a02le89na• 28 апреля 2014
Вы это серьезно?
На паровозе• 28 апреля 2014
Ответ для14a02le89na
Вы это серьезно?
думаете, шутит Автор? Скорее всего, не хочет сам ничего делать
Звездолётчица• 28 апреля 2014
Настала довгождана весна. З далекого вирію повернулися її маленькі друзі - шпаки. У шкільній майстерні враз закипіла робота: діти майструють шпаківні та розвішують на деревах. Вони з нетерпінням очікували прилоті птахів і тепер з радістю готують для них затишні домівки. І ось шпаківню повісили на найвищій гілці, і перший птах охоче там поселився. За ним свої шпаківні з радісним гомоном зайняла решта зграї. Птахам сподобалося у нових оселях! Тепер вони вдячно будуть цілісіньке літо захищати шкільний сад від шкідників.

ну как-то так
Звездолётчица• 28 апреля 2014
- прильоту птахів
Кидстаффовна• 28 апреля 2014
СУПЕР!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Orxidea@• 28 апреля 2014
очень классно написано!

albana_ab• 28 апреля 2014
ой, автор, пропустила слово ’План’))) исправлюсь

тогда вот так (немного поменяла местами):
Настала довгождана весна. З далекого вирію повернулися шпаки. У шкільній майстерні враз закипіла робота: діти майструють шпаківні та розвішують на деревах. Вони з нетерпінням очікували прильоту птахів і тепер з радістю готують затишні домівки для своїх маленьких друзів. І ось шпаківню повісили на найвищій гілці, і перший птах охоче там поселився. За ним свої шпаківні з радісним гомоном зайняла решта зграї. Птахам сподобалося у нових оселях! Тепер вони будуть цілісіньке літо вдячно захищати шкільний сад від шкідників.
Звездолётчица• 28 апреля 2014
Ответ дляКидстаффовна
СУПЕР!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
это мне? спасибо
Звездолётчица• 28 апреля 2014
Ответ дляOrxidea@
очень классно написано!
gjulia13• 28 апреля 2014
Ответ дляЗвездолётчица

ну как-то так
11)))
автор Санта Барбара • 28 апреля 2014
Ответ дляalbana_ab

спасибо.молодец
Кидстаффовна• 28 апреля 2014
Ответ дляЗвездолётчица
это мне? спасибо
да,да... это Вам классное сочинение получилось