Всем добрый день и с праздниками! Всем МИРА!!
Прошу помочь с выкройкой детского платья. не могу понять как построить выкройку волана
машулька 87• 02 мая 2014
Спробуйте зробити кружок діаметром 15-20см. Всередині зробіть схожу завітушку. Поміряйте внутрішню частину завітушки (та, що буде пришиватись)- чи співпадає вона по довжині з проймою.
Ражду спочатку вирізати на непотрібному клаптику тканини, подивитись недоліки, щось підправити.
А тоді вже вирізайте з тканини, що має бути для сукні.