deluxe1000• 03 мая 2014

підозрілий продавець.

Жіночка продає дешево одяг дитячий . ЗАПОВНЯЄ ЩО В НЕЇ ОЦІНКИ І РЕЙТИНГ Є.... АЛЕ Я НАПЕВНЕ НЕ ДОБАЧАЮ.... ТОМУЩО БАЧУ РЕЙТИНГ 0.... ВІДНУКІВ 0...

ЩО ВИ ДУМАЄТЕ ПРОДАВЕЦЬ ОБМАНЮЄ... ЗАЙДІТЬ І ВИ МОЖЛИВО ХТОСЬ ЇЗ ВАС ДІВЧАТКА БОБАЧИТЬ ОЦІНКИ ТА РЕЙТИНГ МОЖЛИВО Я ПОМИЛАЮСЬ І НЕДОБАЧАЮ.... ЯКЩО ВИ БАЧИТЕ РЕЙТИНГ ОЦІНКИ НАПИШІТЬ ЩО МЕНІ ЗРОБИТИ ЩОБ ПОБАЧИТЬ ЦЕЙ РЕЙТИНГ ЩОБ ПЕРЕКОНАТИСЬ ЩО ПРОДАВЕЦЬ ЧЕСНИЙ НЕ ОБМАНЮЄ.

ПРИКРІПИЛА ПРИНТСКРИН СТОРІНКИ ПРОДАВЦЯ ДЕ ВИДНО ЩО РЕЙТИНГ О

ССИЛКА НА ПРОДАВЦЯ. https://www.kidstaff.com.ua/user-765715.html

deluxe1000 Пользователь сейчас на сайте
9.59(98%)
03 мая 2014 (18:39) Приватное сообщение (только для автора и Вас)

Я
привіт! р 110 є?

ответ для deluxe1000
03 мая 2014 (18:40)
110 пока на брони

жаль.
якщо то візьму цей кост і кофточку.

ответ для deluxe1000
03 мая 2014 (18:46)
я уточню сегодня напишу вам

ок якщо то сьогодні зможу оплатити. і цікавить чи відпр укрпоштою?

ответ для deluxe1000
03 мая 2014 (18:48)
хорошо,да отправляю укр почтой.

ок напишіть чекатиму.

ответ для deluxe1000
03 мая 2014 (19:09)
не могу найти кто бронь ставил так что забирайте.)

ви ще десь продаєте можете скинути ссилку?
ответ для deluxe1000
03 мая 2014 (19:12)
нет только тут пока(

якщо тільки тут тоді має бути в коментарях хто бронював.

ответ для deluxe1000
03 мая 2014 (19:16)
девушка вам нужен костюм или нет?это свои только могли отложить девочки в переписки моей и тут нету.если вам не надо я продам.

ні дякую ризковано рейтингу немає відгуків теж. тому не буду брати. дякую. буде рейтинг тоді можливо буду щось купляти. продавайте. хотіла в вас багато чого взяти і футболочки і шортики але бачу ви не в захваті від того що я хотіла більше дізнапись про людину яка без рейтингу і т.д.
потрібно завойовувати довіру клієнтів а не так різко писати...

ответ для deluxe1000
03 мая 2014 (19:24)
смотрите внимательно оценки и отзыви есть о товаре.

де таке є рейтинг 0 все що бачу відгуків 0...
скиньте пряму ссилку де відгуки чи оцінки.

ответ для deluxe1000
03 мая 2014 (19:30)
девушка я вас не заставляю у меня покупать.о товаре который у меня покупали девочки оценки стоят и это все видно.если вам скучно зайдите на другие форумы и поговорите с кем то мне тут не скучно я работаю. извините.
03 мая 2014 (19:35)
я поняла почему вам не видно отзывы,вот просто добавьтесь в подписку и увидите.

мені не скучно ви просто продавець не відповідальний. у мене навідміну від вас відгук клієнти оцінки а ви пишете що у вас тільки цей сайт і оцінки є яких нема. дуже ви дивня людин. сумніваюсь що у вас коли небудь клієнти будуть з там ставлення до клієнтів. не зважаючи на мій рейтинг буває дівчата все одно просять доказів що я не підведу то у відповідь на це я скидаю ссилки однокл контакти і т.д. я ж розумію що людина купляє незнаючи мене тому все для клієнтів стараюсь. і вам раджу привлікати клієнтів а не відшивати як мене.

ответ для deluxe1000
03 мая 2014 (19:39)
спасибо,до свидания!
автор deluxe1000 • 03 мая 2014
ДІВЧАТА ЧЕКАЮ НА ВАШУ ПОРАДУ! ВАРТО КУПЛЯТИ У ЦІЄЇ ЛЮДИНИ?

Тенюшка• 03 мая 2014
В гостевой у неё отзывы https://www.kidstaff.com.ua/userhistory-765715.htm...
Тенюшка• 03 мая 2014
Ответ дляdeluxe1000
А это уже решать вам)))
Вишенка123• 03 мая 2014
почему, у нее есть три продажи
может дубликаты объявлений были и админы сняли за это рейтинг, который был заработан
Тенюшка• 03 мая 2014
Хотела написать ’в гостевой у неё нет отзывов’
yuliauuu• 03 мая 2014
Попросите отправить наложенным платежом.
автор deluxe1000 • 03 мая 2014
Ответ дляТенюшка
А это уже решать вам)))
А ПОНЯТНО У ВІДПОВІДЬ ОЦІНКУ НЕ ВИСТАВЛЕНО ОТ І РЕЙТИНГ У НЕЇ НЕ ПІДНОСИТЬСЯ.
автор deluxe1000 • 03 мая 2014
Ответ дляВишенка123
почему, у нее есть три продажи
ДА УЖ І ТАК МОЖЕ БУТИ.
В Наличии• 03 мая 2014
было 3 отзыва но ей наверно понизили рейтинг и стал 0 , не рисковала бы, да еще человек так не приятно отвечает

florak• 03 мая 2014
Я вижу отзывы по трем сделкам, но ответная оценка не выставлена продавцом, с которым вы переписываетесь ни в одной продаже, поэтому наверное и рейтинга нет...
molchulia• 03 мая 2014
есть отзывы,она просто ответную оценку не выставила(может не знает как)А вещи нормальные..я бы купила..
Богдана2012• 03 мая 2014
https://www.kidstaff.com.ua/userhistory-765715.htm...
автор deluxe1000 • 03 мая 2014
Ответ дляyuliauuu
ВОНА МЕНЕ МАЙЖЕ ПОСЛАЛА ЯК Я ПОЧАЛА РОЗПИТУВАТИ ПРО ЇЇ РЕАЛЬНІСТЬ ВІДПРАВКИ. ТОМУ ЯК ЩЕ ПРО НАЛОЖКУ ЗАПИТАЮ ТО ТОЧНО СВОЇМ СЛОВАМИ МЕНІ НАСТРІЙ НЕ ПІДНІМИТЬ.
В Наличии• 03 мая 2014
а еще то что она не может найти кому отложила, если только здесь продает то очень сложно
milutenko• 03 мая 2014
У нее есть ’целых’ три отзыва, но она либо по незнанию,либо еще по какой причине не выставила им ответные оценки,чем сама себе делает каку-рейтинг у нее без этого не будет расти.
автор deluxe1000 • 03 мая 2014
Ответ дляВ Наличии
ТАК Я ТЕЖ НЕ ВЗАХВАТІ ВІД ТАКИХ ВІДПОВІДЕЙ. ХОЧА КОЛИСЬ БУВ І У МЕНЕ РЕЙТИНГ 0 І УСІМА ЗЗУСИЛЛЯМИ СТАРАЛАСЬ ЗАВОЮВАТИ ДОВІРУ У КЛІЄНТІВ НЕ ЗВАЖАЮЧИ НА ТЕ ЩО МЕНЕ МОГЛИ І ПІДОЗЮВАТИ ТЕЖ.
автор deluxe1000 • 03 мая 2014
Ответ дляmilutenko
ВІРИТЕ В ТАКОЇ ЛЮДИНИ ПРОСТО УЖЕ НЕ ПРИЄМНО КУПЛЯТИ. З ТАКИМИ НЕПРИЄМНИМИ СЛОВАМИ... НЕ ЗНАЮ ТРЕБА ЯКОСЬ ЯК НЕ ЯК ВВІЧЛИВІШЕ ПОВОДИТИСЬ З КЛІЄНТАМИ. ТЕЖ БУВАЄ РІЗНЕ АЛЕ ЩОБ ТАК ВІДПОВІДАТИ ЗА ТЕ ЩО Я ЗАХОТІЛА ДОКАЗІВ ЇЇ ЧЕСНОСТІ ЦЕ ВЖЕ АБСУРД.
автор deluxe1000 • 03 мая 2014
Ответ дляВ Наличии
Я ТОМУ І ПІДОЗРЮВАТИ ПОЧАЛА ОСКІЛЬКИ САЙТ ОДИН І НЕ ЗНАЄ ХТО БРОНЮВАВ. ПЕРШЕ НАПИСАЛА ПОШУКАЄ ХТО БРОНЮВАВ ТОДІ НІБИТО ХТО ЯКІСЬ ДІВЧАТА ВІДКЛАДАЛИ...
автор deluxe1000 • 03 мая 2014
ДЯКУЮ УСІМ ЗА РОЗЯСНЕННЯ ТА ПОРАДИ! ВСЕ ВІЗЬМУ ДО УВАГИ АЛЕ ЧЕРЕЗ ТАКІ НЕ ПРИЄМНІ ВІДПОВІДІ ВІД ПРОДАВЦЯ НЕ ХОЧУ ЦИХ РЕЧЕЙ БРАТИ НАВІТЬ ЗА ТАКУ ДЕШЕВУ ЦІНУ. КРАЩЕ ДОРОЖЧЕ ЗАПЛАТИТИ І ПРОДАВЕЦЬ БУДЕ СТАВИТИСЬ ДО ТЕБЕ З ПРИЯЗНЮ А НЕ З ТАКИМ НЕГАТИВОМ. УДАЧІ ЇЙ І ТІЛЬКИ ПОБІЛЬШЕ ПРИЯЗНІ ДО ЛЮДЕЙ КЛІЄНТІВ.

MaryKa• 03 мая 2014
Ответ дляdeluxe1000
Выключите капслок, вас будет проще читать